Ocena kierowcy - Mazda 3 III Sedan Facelifting

Krzysztof, 2 lata temu
Silnik 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Rok produkcji 2018
Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Mazda 3 sedan w najwyższej wersji to samochód kompletny. Piękny design niezły silnik oraz przyzwoita ergonomia. Przejechałem nim w prawie 4 lata 100 tys km i mogę śmiało polecić ten samochód z tego konkretnego przedziału wiekowego każdemu ktory poszukuje sedana z klasy średniej wyglądającego na mocne premium
Szału nie ma 120 koni. Mazda lubi wysokie obroty wtedy dobrze bryka. Przy mocno załadowanym samochodzie niestety silnik troche muli. Jednostka silnikowa póki co bezawaryjna.
Czasami słabo przeskakuje z 1 na 2 tak poza tym wszystko ok. A no i czasami wsteczny skacze.
Doskonały do niczego nie mozna sie przyczepić. Autko przyklejone do jezdni
Tutaj słabiutko tak jak mówili moi poprzednicy. Mam srebrny lakier malo widać te rysy ale jest ich jednak mnóstwo po tylu latach (pomijam fakt ze raz mi złośliwy somsiad porysował auto a raz mój pies skoczył ma drzwi kierowcy) :)
Po latach można się przyzwyczaić i bez kamer robić wszystko na czuja. Choć kamerki pomagają.
Troszkę za mało schowków i bagażnik choć duży to wysokie rzeczy ciężko wchodzą.
Wszystko ok
Kierowca pasażer przód ok. Pasażer tył juz trochę gorzej.
Bajka! Trochę słychać otoczenie ale uważam ze lepiej żeby było wkoncu to nie elektryk :)
Super
Kupiłbym 2 raz ten samochód. Teraz zmieniam na Kia Sorento a Mazde daje swojej partnerce. Na pewno będę nia jeżdżę jeździć. I jeździć az jej nie zajade (Mazde a nie partnerkę :] )
Nic się nie psuło poza jedna częścią ktora mi wymienili w serwisie na gwarancji (serwo) ponieważ sprzęgło trochę piszczało
Super!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW [l/100km]