Lista ocen Mazda 3 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2013-2016 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~massa_d
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
maly minus jest taki, ze klimatyzacja wlacza sie automatycznie za kazdym razem gdy ustawiam na auto ... przeciez nie zawsze potrzeba mi klimy ... ciekawe czy nie da sie tego jakos ustawic zeby mozna bylo klime wlaczac tylko wtedy kiedy sie chce ... wie moze ktos?
~Artur
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tu powinno być lepiej. Mój egzemplarz część wilgoci zebranej w czasie pracy klimatyzacji wdmuchuje po przełączeniu na nawiew z zewnątrz. Serwis Mazda Kozłowski w Szczecinie nie poradził sobie z tym problemem i po przeglądzie klimatyzacji nic się nie zmieniło.
~bart
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Podgrzewane siedzenia działają dobrze. Brak zastrzeżeń oprócz jednego punktu. Samochód lubi sobie zaparowywać na niższym ustawionym stopniu wentylacji. Klimatyzacja działa dobrze.
~alfa159
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Dwustrefowa klimatyzacja jedynie z przodu jakoś radziła sobie w chorwackich upałach , ale szału nie ma. Brak możliwości zamknięcia nawiewu środkowego.
~Ntp
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Klima działa sprawnie i wydajnie, nie mam zastrzeżeń. Ma być ciepło lub zimno :-) i tak jest. Co ciekawe nie wpływa zbytnio na spalanie.
~Kenzo
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Ogrzewanie ok klima jeszcze nie sprawdzona ale to nie za duże autkow iec przypuszczam że podobnie jak w przypadku ogrzewania powinno byc oki.
~jasko
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Bardzo dobre, natychmiastowe chłodzenie. Co najmniej dobrze ustawione nawiewy. O ogrzewaniu trudno wyrokować - zimy nie przejeździłem
~Mateusz
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Auto nagrzewa sie w niecale 3 minuty. Bez zarzuti i co ciekawe nawet przy zalaczonej klimie auto spalalo tyle samo co bez.
~Mały
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Dwustrefowa klimatyzacja działa sprawnie i szybko dostosowuje oraz utrzymuje żądaną temperaturę.
~Marcin z Konstancina
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Moment cieplutko albo chłodniutko. podgrzewane tyłeczki. dwustrefowe sterowanie działa świetnie.
Mazda 3 III Sedan