Oceny Mazda 323 IV

37 ocen

Najnowsze oceny Mazda 323 IV

~qbalo86
F 1.6 16V 88KM 65kW
Rewelacyjne autko! Ponadczasowa linia nadwozia, do dzisiaj przykuwa uwagę podnoszonymi reflektorami. Dobre zabezpieczenie antykorozyjne skutkuje długą eksploatacją. Silnik 1.6 praktycznie nie do zdarcia. Bardzo wytrzymałe amortyzatory i zawieszenie. Duży i pakowny bagażnik, szkoda że klapa nie podnosi się od podłogi bagażnika - ułatwiło by to załadunek cięższych rzeczy. Układ elektryczny bardzo żywotny - alternator dobrze doładowuje akumulator...
~Komorek
BG 1.6 16V 88KM 65kW
Autko rewelacyjne, moje pierwsze, super się prowadziło, silnik 1.6 16v dynamiczny i jak dla mnie wystarczający jak na tego sedana, żadnych usterek. Przez 7lat użytkowania tylko naprawy eksploatacyjne, w dodatku zaznaczam TANIE, czasami aż śmiesznie tanie:) Madzia była powodem dla którego zacząłem stawiać japończyki na pierwszym miejscu, obecnie jeżdżę nowszym modelem, lecz jednak to nie jest to samo. Poprzednia to było coś, mała zwinna i...
~Konrad Z.
BG 1.3 16V 73KM 54kW
Ogólnie autko oceniam Idealne ! Jest to autko stosunkowo tanie , za 2500zł można mieć autko porównywalne z samochodami dużo droższymi . Silniczek cichutki , miejsca jest bardzo dużo , w bagażniku - Jest dużo miejsca - Sam przewoziłem w nim sporo rzeczy , a po złożeniu tylnej kanapy wchodziły meble ! Co najważniejsze , w srodku nie ma żadnych skrzeczeń plastików , trzeszczenia foteli itp. Widoczność jest rewelacyjna - Jest to moje 1 autko i...
~Michał
BG 1.6 16V 88KM 65kW
Jest to najmniej awaryjne auto ze wszystkich jakie maiłem do tej pory. Informacje o jakiś wielce drogich częściach do mazdy to tez bajka. trzeba po prostu trochę poszukać. W samym moim mieście różnice w cenie zakupu amortyzatorów do mazdy sięgają nawet do 250zł za komplet(na 1 oś). Ostatecznie zamontowałem Kayaby takie jak są w oryginale. cena 400zł/2szt
~Kadzi
F 1.6 84KM 62kW
Typowo japońskie auto, charakteryzujące się wysoko obrotowym silnikiem i niskimi przełożeniami. Sporo egzemplaży rdzewieje. Daje przyjemność z jazdy po mieście. Prawie Bezawaryjny, Na pewno lepszy i bardziej niezawodny niż jakikolwiek europejczyk w tym roczniku.
3,6
~Nex1130
BG 1.3 67KM 49kW
Ogólna ocena auta to poziom 3/5. Nie jest źle ale mogło być lepiej. Jednak auto trzeba by było kupić od kogoś, kto ma je najlepiej od nowości, dba o nie jak o partnera życiowego a nawet i lepiej, garażuje i takie tam.
~szwajcar
BG 1.6 84KM 62kW
Bardzo dobry model z dobrym silnikiem 1.6 .Za nieduże pieniądze , naprawdę szybkie i oszczędne auto . Po usunięciu drobnych usterek - bezproblemowe .Silnik mimo przebiegu , jak nowy ,bez wycieków . Polecam wszystkim niezdecydowanym na ten zakup .
3,8
~tomtap
BG 1.6 84KM 62kW
To jest samochód, który ma jedną bardzo istotną zaletę - choćby rzęził i skrzypiał zawsze ruszy i zawsze dojedzie na miejsce. Poza tym niemal zawsze wiadomo że coś się psuje odpowiednio wcześniej. Mam do tego wozu sentyment bo zrobiłlem nim sporo kilometrów w różnych okolicznościach i zawsze dowiózł mnie do domu.
~justyna.boguta@gmail.com
F 1.6 16V 88KM 65kW
Mimo wymienionych usterek uważam autko za całkiem udane. Świetny silnik nie do zdarcia. Ze skrzynią biegów też miło się współpracuje. Nie można nie wspomnieć o linii nadwozia. Jak na temte lata - pociągająca, przykuwająca oko. Tylko przy podniesionych klapach reflektorów trzeba się liczyć z wyższym współczynnikiem oporu powietrza.
3,8
~Sylwester
F 1.6 16V 88KM 65kW
Niestety moją Mazdę schrupała ruda od spodu i nie było sensu dalej ciągnąć naszego związku. Auto poza blacharką dobrze wykonane i nie chce się psuć.