Oceny Mazda 323 IV BG 1.7 D 56KM 41kW 1989-1994

Najnowsze oceny Mazda 323 IV BG 1.7 D 56KM 41kW 1989-1994

3,8
~unknown
BG 1.7 D 56KM 41kW
Jeżdze tym autem sporadycznie, ale pewne zdanie na jego temat juz sobie wyrobiłem. Jest to bardzo dobre auto, jednak mocno odstaje od dzisiejszych standardów. Mimo, że nie można porównywac samochodów z dwóch róznych epok, trzeba spojrzeć na inne strony Mazdy 323 IV generacji. Bezpieczeństwo jest na niskim poziomie. Wpływają na to dośc słabe hamulce, mała waga auta, cienka karoseria, szczególnie drzwi (jest to rok 1991 a wtedy robiło się takie...
~Mansun
BG 1.7 D 56KM 41kW
Swój samochód kupiłem za marne grosze od starszej osoby, która kupiła go w salonie w Polsce w 1991 roku. Od tamtej pory nic własciciel przy nim nie robił z napraw, tylko regularnie wymieniał olej (co 5000 km) i to co trzeba z rzeczy eksploatacyjnych. Jeździł tylko do kościoła i na działkę. Dlatego zdecydowałem się na jego zakup - dlatego że to Mazda, dlatego że miał jak na diesla śmieszny przebieg i dlatego że jest ekonomiczny. Myśle ze...
3,5
~Arzefu
BG 1.7 D 56KM 41kW
Auto jest przeciętne. Jego główną zaletą jest duży bagażnik (450 litrów), dużo miejsca dla 5 osób i niewielkie spalanie. Dynamika jazdy jest do kitu, w związku z czym polecam spokojnym niedzielnym emerytowanym kierowcom bez większych wymagań.
~argv
BG 1.7 D 56KM 41kW
Mimo paru wad, auto spisuje sie doskonale.Nie ma wyposarzenia, jest glosne i nieco powolne, ale za to jest niezawodne i malo pali/tanie w utrzymaniu.Nie do szpanowania i dresingu, ale do normalnej jazdy na codzien.W tej dziedzinie sprawdza sie w 100% - po prostu sie wsiada i jedzie, a jazda tym autem sprawia ogromna przyjemnosc dzieki zawieszeniu i silnikowi ktory pomimo 55 koni jest niezly, bo auto wazy ok 750 :)
~minior
BG 1.7 D 56KM 41kW
Niezawodny muł do ciężkiej pracy. Wymieniamy mat. eksploatacyjne, lejemy ON i jedziemy. Rodzinny Sedan dla ludzi o spokojnym stylu jazdy. Czasami brakuje mocy przy wyprzedzaniu i przeszkadza hałas silnika, ale dość wysoki komfort zawieszenia, sprawne wspomaganie i inne detale przede wszystkim ekonomiczność rekompensują powyższe.
~Rabarbar_Wrocław
BG 1.7 D 56KM 41kW
Już takich aut nie robią, zima, -30, paliwo letnie prawie zamarzło, bo troche letniego a i tak pali, najpewniejszy środek komunikacji, lepszy od niej chyba tylko Mercedes 190.
~Andrew
BG 1.7 D 56KM 41kW
Starodawny wygląd , felgi całkowicie zaśniedziały, progi przeżarte, błoto na przegubie.
~Paweł Sikora
BG 1.7 D 56KM 41kW
Małe, oszczędne, raczej niezawodne, z doskonałą linią i za przystępną cenę - czego chcieć więcej
~mann
3lata używania i niema na co naprawiać /prod.1990/