Ocena kierowcy - Mazda 323 IV F

FILIPE hibit@tlen.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1991
Mazda 323 IV F 1.6 16V 88KM 65kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Trzymanie w zakretach.Silnik tez bardzo dynamiczny.Niskie spalanie.Chcialem kupic golfa.dobrze ze nie kupilem...UFF
Co tu dużo mówić...1.6 16V , na wtrysku robi swoje.Chodź te silniki lubią brać olej moja Madzia nie bierze ani grama.Silnik suchutki...Pachnący :)
Ciutke cięzko idą te biegi, ale jak na ten rok...bomba.Wsteczny jak we wszystckich madziach trochę ciężko czasami :)Ale puszcze sprzęgło i jeszcze raz i jest ok.Jedyneczka by mogła być ciutkę dłuższa.
Tutaj jest wypas.Te auto pożera zakręty.Osobiście wchodziłem nim 60 km/h w zakręt 80 stopni.Oczywiście sprawne amorki muszą być i dobre oponki:]Zawieszenie zestrojone idealnie.To auto to nie taczka ale też nie komfortowa limuzyna.Moim zdaniem 10/10.
Wszystko ok tylko tylne słupki...Masakra:/Cieszę sie ze nie mam spojlera bo bym już nic do tyłu nie widział.W boki i do przodu BDB.
Wszystko pod ręką.Intuicyjnie.
Ten samochód nagrzewa się po kilometrze jazdy do optymalnej temp.zimą grzeje jak w tropikach:)Latem szyberdach i lekki nawiewik i wypasik :]Klima zbędna.
Z przodu LUX.Z tyłu z tego względu ze mam 175 cm tez wypasik:]Auto z zewnątrz wydaje się małe ale w srodku jest jak na hali :)Jak na tą klasę bardzo dobry wynik.
No cóż :)tutaj to kwestia gustu.Lubicie słyszeć ryk silnika ?To polecam te autko.Powyzej 4000 rpm fajnie buczy :)dla mnie dzwiek silnika to muzyka:)
Tutaj...hm...studencka kieszen ale nie studencka noga:]Krece te auto ile wlezie.nie jezdze "emeryt style".Jak moge to ile fabryka da:] Nie po to kupowałem 323f zeby jezdzic jak CC 700 :] Wiec tak jezdze tylko po miescie, moja noga wazy bardzo duzo:)( srednio do 4000 rpm)..spalanie wyszło mi 8,1 litra.Dla mnie LUX.Podejrzewam ze na trasie zmiescilbym sie z luzem w 7.
KUpilem za 2600 91 rok.Ma szyberdach, wspomaganie, centralny,dzielone siedzenia,regulowane pasy.jednym słowem wersja GLX.za te pieniadze dam sobie glowe uciac ze nie mialbym nic lepszego. Jeśli chcecie ze mna porozmawiac na temat tego autka to podałem maila. POZDRAWIAM
Nudny jest ten samochód...nic sie nie psuje...PO PROSTU WYPAS !!Jak trafisz na choćby dobry egzemplarz to jezdzisz bezawaryjnie przez dlugi czas.
NIC !!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 88KM 65kW [l/100km]