Ocena kierowcy - Mazda 323 IV F

s@cred, 19 lat temu
Silnik 1.6 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1994
Mazda 323 IV F 1.6 16V 88KM 65kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Super autko. Kupiłem za 10000 ale nie żałuję. Jest good. Wszystkim polecam. Jak spotkacie mnie na drodze zamrugajcie;-)Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego wspaniałego samochodu. Moja - morski metalik numer GST 97LV - do zobaczenia na drodze
Jest naprawdę nieźle. Miałem kilka samochodów, w tym GOLFA III, 1.8benz. i teraz dopiero czuję moc pod maską. Bardzo elastyczny i lubiący wyższe obroty. Dopiero wówczas pokazuje pazurki. Jedynka mogłaby być ciut dłuższa, ale w zasadzie służy tylko do ruszania więc nie mogę narzekać. Ogólnie bardzo OK.
Od dwójki w górę dosć długie przełożenia. Jedynka trochę przykrótka. 5 można wrzucać od 60, ale przyjemniej jest to robić od 120km/h.
Doskonale trzyma się drogi. Szczególnie przy równej nawierzchni. Na dobrej drodze przysysa się do asfaltu i trudno ją wyprowadzić z tego transu. Na dziurach wszystko słychać, ale to wina twardego, sprężystego zawieszenia. Cos za cos. Mi się podoba.
Spoko. Jeszcze w nic nie przytroliłem:-)
Wszystko na miejscu. OK. Mogłoby być więcej schowków.
Super. Piątka z plusem. 2 kilometry i w samochodzie czuć ciepło.
Dla kierowcy i siedzącego z przodu OK. Z tyłu nie siedzę, ale nikt nie narzekał.
Może być. Do 130 spokojnie. Powyżej przyjemne mruczenie silniczka, ale robię głosniej audio i jest spoko.
Jeżdze na LPG więc podam że przy normalnej zimowej jeździe spalanie gazu wynosi srednio 10l, co przy mojej jeździe jest zadowalające. Na samej tarsie ok 9l. Jeszce nic mi nie padło poza tym, że jak już kupiłem madzia nie miała wspomagania co w niedługim czasie zamierzam naprawić. Na razie jeżdże bez i też jest ok.
Za tą cenę nie ma lepszych aut. Są cool!!!!
Ogólnie bez zarzutu. Tylko warto dbać. Odwdzięcza się.
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 88KM 65kW [l/100km]