Ocena kierowcy - Mazda 323 IV F

PICIA18PL@INTERIA.PL, 20 lat temu
Silnik 1.7 D 56KM 41kW
Rok produkcji 1991
Mazda 323 IV F 1.7 D 56KM 41kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
Jestem posiadaczem mazdy 323 1,7Diesel od 8 miesiecy przejechalem tym autkiem 22.000 i jak narazie jestem bardzo zadowolony autko pali malo,osiagi mimo niskiej mocy(58KM)sa zadawalajace wcale nie zostaje sie z tylu na swiatlach wrecz przeciwnie,mozna sie tym autkiem wyrwac do przodu.Jezeli chodzi o usterki,lub ewentualne naprawy,to w tym aucie nie ma o tym mowy(a przynajmniej narazie)auto mimo iz to jest diesel odpala bez najmniejszych problemow nawet przy najwiekszych mrozach,a ogrzewanie jest imponujace.Autko jest godne pochwaly i goraco je polecam wszystkim poszukujacym auta w granicach 11000 pln.
po nagrzaniu chodzi jak benzyna,z elastycznoscia tez nie najgorzej ,baa a nawet lepiej!!
nie ma najmniejszych problemow ,czasami wsteczny ciezej wchodzi,ale to jak w kazdym aucie!!!
autko naprawde trzyma sie drogi,trzeba naprawde gwaltownych ruchow kierownica,aby zaklocic spokojny tor jazdy tego autka!!!
widac co trzeba jak narazie nikogo przy parkowaniu nie zachaczylem
Wszystko jest tam gdzie powinno byc!!!!!
autko nagrzewa sie zima po przejechaniu ok 500metrow,naprawde rewela
Jak narazie nikt nie narzekal,tylko by sprobowal,ale naprawde autko reprezentuje soba duzo przestrzeni,mozna spokojnie podrozowac w 4 osoby(chyba ze kierowca 2,10 metra wzrostu)
jest ok.nie doskwiera poziom halasu we wnetrzu,nawet po przejechaniu 500 km,dobrze tlumi nierownosci,nie trzeba zatykac uszu przy przejezdzaniu przejazdow kolehowych
tak wiec paliwo rekord trasa 3,6l ON/100km,srednio miato 6,5l,jak narazie autko mam nie caly rok czasu wymienilem tylko pasek rozrzadu 300zl.
Bardzo udane autko tanie w utrzymaniu niezawodne i malo pali,trzego wiecej chciec???i przy cenie nie przekraczajacej 12000pln
jak narazie wszystko gra!!!!
wymiana paska rozrzadu(ale to normalne po przejechaniu 100.000 km)
Mazda 323 IV F