Lista ocen Mazda 323 V P 1.3 73KM 54kW 1994-1998 (18)

~Adam
P 1.3 73KM 54kW
Wiem że ludzie powiedzą \"diesel bo benzyna taka droga\". Co ja mogę powiedzieć? Głupi jesteście! Jak japończyka to tylko benzyna. Wiadomo że jak się coś zdarzy z silnikiem benzynowym to koszta naprawy w stosunku do diesla to pikuś. Japończyki robią genialne silniki benzynowe( wujek ma nissana, chyba synny, ok. 20lat. mówił mi że jak do tej pory to w silniku wymienił jedynie olej a zjechał nim całą europę. Jaszcze raz powtórzę! Ten japończyk...
~mieszk3
P 1.3 73KM 54kW
In plus silnik, miejsce w środku, jakość wykonania. Jedyny minus to spalanie i wysokie ceny części. Kupując ten samochód kupuję się japońską niezawodność, przynajmniej w kwestii silnika.
~Hellewacht
P 1.3 73KM 54kW
Autko ogólnie bardzo przyjemne. Nigdy nie musiałem inwestować dużych pieniędzy w jego naprawy. Jeśli chodzi o blachy, to wiadomo - samochód z 1998 roku, więc nie oczekujmy cudów, ale o tym później.
~Hellewacht
~Damian
P 1.3 73KM 54kW
Jak na małe autko z Japonii z czasów, kiedy to coś jeszcze znaczyło, to oceniam je na 5/5. Żadnych awarii przez 40 tys km zrobionych na LPG. Autko dalej jeździ.
~Lenivietz
P 1.3 73KM 54kW
Moc może nie najwyższa, ale silnik zdaje się żwawszy niż pokazują dane katalogowe. Niezawodność - bez zarzutu. Troszkę zbyt wysokie zużycie paliwa w mieście. (Silnik)
~Raizo
P 1.3 73KM 54kW
Całokształt samochodu naprawdę mi się podoba, auto jest zgrabne i bardzo ładne, a groźny wygląd z przodu nadaje charakteru.
~lech
P 1.3 73KM 54kW
Silnik bez zarzutów. Co 10 tys trzeba wyczyścić przepustnice i wtedy problemy falowaniem na wolnych obrotach znikają natychmiast. (Silnik)
~Seba
P 1.3 73KM 54kW
Mazda doskonale nadaje się do jazdy miejskiej jak również do dalekich wakacyjnych wypadów. Jeżeli tylko się o nią dba, to na pewno odwdzięczy się długim i bezawaryjnym działaniem
~realone
P 1.3 73KM 54kW
Auto godne polecenia. Nic się nie psuje jeździ się bardzo dobrze. Pali dużo niestety i strasznie hałasuje ale to tylko tyle, cała reszta na wielki plus.
Mazda 323 V P