Lista ocen Mazda 323 V P 1.3 73KM 54kW 1994-1998 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raizo
P 1.3 73KM 54kW
No cóż tutaj ogrzewanie mnie troszkę zaskoczyło, zanim w środku samochód dobrze się nagrzeje trzeba troszkę poczekać nawet przy rozgrzanym silniku i wejściu do auta gdy w środku jest zimno. Czasami mam uczucie jak by nawiew na szybę przednią był lekko zatkany gdyż nie wydobywa się taki strumień powietrza jaki powinien. Gdy włączę nawiew na przednią szybę oraz na nogi, to większość znaczna większość idzie na nogi a bardzo słabo na przednią szybę.
~mieszk3
P 1.3 73KM 54kW
Posiadam wersje z klimatyzacją. I jest super. Chłodzi bardzo dobrze, pomimo że pojawiają się drgania kierownicy i lekki spadek mocy. Ale to normalne, więc OK. Co do ogrzewania, to super! Włączam silnik zimą, chwila moment i już leci gorące powietrze! Także in plus.
~Lenivietz
P 1.3 73KM 54kW
Samochód nie ma klimatyzacji - standardowa dmuchawa latem ledwie wystarcza, do tego jest głośna. Za to ogrzewaniu trudno cokolwiek zarzucić - wnętrze nagrzewa się szybko, szyby odparowują bez większych problemów.
~Adam
P 1.3 73KM 54kW
Wentylacja...hm. Ja miałem problemy z zaparowanymi szybami. Ale,ale ja jestem bałwan i nie wiedziałem że trzeba już wymienić filtr kabinowy. Szwagier już takiego problemu nie ma.
~Hellewacht
P 1.3 73KM 54kW
Klimatyzacja pozostawia trochę do życzenia... Dbałem o nią możliwie jak najlepiej, ale mimo tego miałem wrażenie, że chłodzi trochę zbyt słabo.
~Hellewacht
~Damian
P 1.3 73KM 54kW
Jestem zaskoczony jak szybko Mazda potrafi złapać temperaturę i dmuchać ciepłym powietrzem. Chłodzenie jest nieco mniej skuteczne (autko bez klimy).
~rjankowskijan@gmail.com
P 1.3 73KM 54kW
nie mam klimy więc się nie wypowiadam, a ogrzewanie przy dużych mrozach nie ma problemu z nagrzaniem wnętrza.
~Seba
P 1.3 73KM 54kW
Ogrzewanie ok. Trochę sypało kurzem po oczach, ale po wymianie filtra jest spokój.
~realone
P 1.3 73KM 54kW
jest klimatyzacja więc chłodzi dobrze a w zimę dobrze grzeje, nie ma na co narzekać.
Mazda 323 V P