Lista ocen Mazda 323 VI F 2.0 DiTD 101KM 74kW 2000-2003 (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JarekW
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Tutaj duży plus dla Maździ. Jak na autko w nadwoziu hatchback na serio jest sporo miejsca. Jeżeli z przodu kierowca nie ma ponad 185 wzrostu, z tyłu dorosły facet też się zmieści. Z tyłu fotele zamontowane wyżej niż z przodu, bardzo wygodne dla starszych osób, no i dzieci widzą lepiej drog ;-) Tylna kanapa jest przesuwana, więc jeśli potrzeba więcej bagażnika, można to osiągnąć kosztem miejsca z tyłu... i odwrotnie, mały bagażnik i duuuużo...
~Carloss
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
i tutaj naprawde sie zaskoczyłem . Mając wczesniej segment limuzyny i jak przesiadłem sie do hatchbacka to musze stwierdzic ze miejsca jest tyle samo. To pewnie zasluga za mazda f323 jest na płycie mazdy 626 . Wiec niewielki rozmiarami hatchback w srodku jest naprawde bardzo przestronny. No i tak rewelacyjna kanapa z tylu :) przesuwając ją jest naprawde wielki bagażnik jak w prawdziwym kombi :)
~Mazda
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
przestrzeń wewnątrz wręcz zadziwiająca :) nie jeden kombi wymięka, miejsca z przodu jak i z tyłu bardzo dużo. Niedawno miałem okazję porównać z BMW serii 1, 5 drzwiową, podobna długość, ale widać od razu kto ma lepszych inżynierów... w BMW mało tego że z tyłu miejsca jak w 3 drzwiowej Toyocie Yaris (to nie żart) to jeszcze bagażnik mniejszy niż w mojej 323F!
~wesz
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
miejsca jest w brud jednak jest małe co nieco co mnie zaskoczyło na + i minus jednocześnie - otóż miejsca z tyłu jest bardzo dużo i nawet osoba ok 190cm będzie miała dość miejsca na nogi i głowę jednak przeszkadza zbyt wąska kanapa która będzie zapewne utrudniała dalsze podróże no ale cóż nie jest to Mazda 626 czy 6 ;)
~Lucky Luke korzeniowski@man.pl
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Z przodu nic nie trzeba więcej, natomiast z tyłu siedzi się wysoko jak w autobusie i brakuje trochę miejsca na nogi. Rekompensuje to tylna kanapa którą można składać i regulować w każdym kierunku lub całą przesunąć jeszcze takiego patentu nie widziałem :) wielki plus
~Enkidu z Krakowa
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Przestrzeni w kabinie pod dostatkiem. Niestety miejsce pośrodku tylnej kanapy jest niewygodne w dłuższe trasy.Za sprawą wygodnego fotela i nieprzesadnie twardego zawieszenia, robiąc w trasie po 1000km i więcej, nigdy nie miałem bólu pleców.
~hipek7701
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
spokojnie mieści się w nim trzyosobowa rodzina z małym psem, jeden z niewielu samochodów do których spakowałem rodzinę na wakacje korzystając tylko z bagażnika, nic pomiędzy fotelami czy pod nogami pasażerów
~Jimmy
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Jestem bardzo wysoki i nie narzekam na brak przestrzeni. Z tyłu też sporo miejsca. W końcu to model robiony na płycie Mazdy 626. Za jeżdżoną kanapę powinni dostać Nobla. Przydaje się niesamowicie.
~Suazi
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
więcej miejsca niż w innych autach tej klasy: focus, golf. Składany przedni fotel pasażera to sprytny gadżet ułatwiający przewóż długich przedmiotów, przesuwna tylna kanapa też czasem się przydaje.
~djpiter-5700
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Nikt u mnie jeszcze na miejsce nie narzekał i raczej narzekać też nie będzie :) tylnią kanapę można jeszcze nawet przesuwać przód-tył i regulować pochylenie oparcia.
Mazda 323 VI F