Oceny Mazda 5 II

Oceny Mazda 5 II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 5 II

~arti
Mazda 5 II
Pierwszy van niestety ukradziony po nie całym roku użytkowania.auto trochę mnie rozczarowało jeśli chodzi o środek trochę kiczowate plastiki(miałem full wersję )brak nawiewu na tylny rząd siedzeń, słaba wentylacja i już nigdy nie kupię auta ze skórzanymi siedzeniami (gorące latem i zimą też tragedia mimo podgrzewanych foteli)ale to nie wina modelu.za słaba moc silnika ale innego bym chyba nie wybrał kupując jeszcze raz ten model zalety...
~Rafi
Mazda 5 II
Witam auto posiadam 2 lata zrobiłem około 50tys. Km. Kupując to auto z tym silnikiem nie do końca podchodziłem do tego sceptycznie mam namyśli tylko 115KM. Ale auto naprawdę daję radę jest dość dynamiczne .Po za tym wnętrze obszerne i konfiguracja przestrzeni super. Auto kompletni nie psuje się nic się nie dzieje.
~Kris
Mazda 5 II
Auto zdecydownie rodzinne , kupione z mysla o dzieciach, niezawodnosc po 2 latach uzytkowania mogla byc znakomita zeby nie te amortyzatory no ite tanie plastyki w srodku denerwuja mnie do dzis, lepiej ich nie dotykac,szczegolnie po stronie pasazera,
~Roman
Mazda 5 II
Jestem raczej zawiedziony i pomimo rocznego użytkowania zaczynam myśleć o zmianie. Auto raczej ciasne.
~max
~Tomek Sz.
Mazda 5 II
Mogłoby być lepiej, ale i tak jak na swoje gabaryty zewnętrzne jest super dużo miejsca. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~aRKADIUSZ
~Lucjan
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Mazda 5 II
O dziwo w porównaniu do starszej generacji Mazdy 5 - bardzo cicho...nawet przy 150 km /h (Wyciszenie)
~widz~~~~11
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Mazda 5 II
Silnik jest pierwsza klasa. Myslałem na początku że jest kiepski ale po pierwszej jezdzie próbnej zmieniłem zdanie. (Silnik)
~grzegorz