Ocena kierowcy - Mazda 6 I Hatchback

JACEK, 11 lat temu
Silnik 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Rok produkcji 2008
Mazda 6 I Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Czuję się w nim codziennie idealnie i to mnie najbardziej zaskoczyło pozytywnie.Jesteśmy jedną całością!POLECAM!
Wyśmienite auto, chyba niedoceniane. To pierwszy mój japończyk i pierwszy disel.Strasznie się bałem, ale jestem super zadowolony. Wreszcie nie myślę o zmianie samochodu.Jest cudowny! WAŻNE -trafiłem na samochód w stanie IDEALNYM, z przebiegiem 80tys.km.
Bardzo dobry silnik.Cichy i naprawdę dynamiczny.Wprowadziłem komputerowo ulepszenie.Obecnie mam 150KM i 400Nm.Można to zrobić bez problemu.Teraz to super rakieta!
Sześciobiegowa sprawuje się poprawnie. Jedyna wada do lekkie haczenie w zimie przy wrzucaniu 2 biegu.Reszta wchodzi idealnie.
No tu jest super!. Świetnie trzyma się drogi. Nic nie wymieniałem od ponad roku. Solidne wykonanie,polecam.
Bardzo dobra,z tyłem nieco gorzej, dlatego zalecam czujniki cofania.
Wszystko pod ręką. Naprawdę nie ma do czego się przyczepić.Bardzo wygodnie.W Astrze3 którą wcześniej miałem to była porażka ( tragedia ).Zero porównania. Do tego piękne wykonanie deski w czarnym połysku.Aż miło wsiadać!
Idealnie! Klima i ogrzewanie bez zarzutu.
Z zewnątrz nie wydaje się limuzyną, ale w środku ma naprawdę sporo miejsca. Posiadam przednie siedzenia z wydłużonym siedziskiem pod uda, więc jest bardzo wygodnie i stabilnie ( dziwne bo większość ich nie posiada, a szkoda ). Z tyłu dużo miejsca.
Faktycznie tu jest najsłabiej, choć przy włączeniu systemu BOSA w ogóle nie przeszkadza.
Przed tuningiem paliła w mieście 9,5. Teraz o litr mniej, ale proszę mi uwierzyć, nie jestem ostatni na skrzyżowaniu i lubię jej wcisnąć.Może to sporo, lecz frajda z jazdy wszystko rekompensuje.
Za 2008 rok zapłaciłem 36tys.PLN ( ponad rok temu ) W tej cenie można tylko pomarzyć, o lepszym samochodzie.
Brak usterek.
Brak usterek.