Oceny Mazda 6 I Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW 2002-2008

Mazda 6 I Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 6 I Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW 2002-2008

~slawek1kom
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Autem jezdzilem od 09.2012 roku do 02.2018, auto rewelacyjne jedyny mankament to podobnie jak w wiekszosci japoncow karoseria. Auto sie wysluzylo oddaje je z pol darmo mamie. Wbrew powszechnym opiniom nie zatyka sie smog olejowy !! Rozbieralem raz miske olejowa ze szwagrem i nie bylo zadnej smoly. Po drugie przeraza mnie fakt iz na ogloszeniach mase handlarzy pisze w ogloszeniach, ze auto jest po zmianie dwumasy i sprzegla. Prosze Panstwa auto...
3,8
~RPapi_CK
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Auto wygodne, nawet kilkunasto godzinne trasy nie sprawiaja problemow z kregoslupem. Przez 3 lata przejechalem 73000 km I wymienilem tylko klocki. Za to wydatki na silnik przewyzszyly wartosc samochodu.
~pablo
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
ciekawe auto biorąc pod uwagę jakość/ styl/ utrzymanie/ cena. silnik diesla nawet zrywny i ekonomiczny. padło mi turbo, ale być może był już jego czas. warto zwrócić uwagę na stan tylnych nadkoli(ja mam zabezpieczone od rdzy i założone polskie nadkola plastikowe- nie gąbka- więc nie gnije i nie trzyma wilgoci), warto zrobić solidną konserwację podwozia, dolnych rantów drzwi i tylnych nadkoli.
~Paweł_wrocław
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Kupiłem ten samochód 7 lat temu , miał przejechane 106 000 km od tego czasu na liczniku pojawiło się ponad 365000 więc przypuszczam, że moje opinia na temat tego samochodu jest dość obiektywna . I oceniam ten samochód na 4 z plusem
~misiek_rysiek
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Jeździłem wcześniej benzyniakami. Tym dieslem zrobiłem ponad 100 tys. km i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z komfortu jazdy jak i trwałości auta. Ostatnio znajomy, zawodowy kierowca Tir'a, rozłożony na fotelu pasażera powiedział - nieźle ta twoja mazda zap...
~Greg
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Samochód warty polecenia. Wygodny, dobrze wyposażony, nawet w najniższej wersji. We wnętrzu dobre materiały, całość dobrze pomyślana. Dynamiczny silnik Gdyby nie korozja, to nie byłoby się do czego przyczepić.
~JACEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Wyśmienite auto, chyba niedoceniane. To pierwszy mój japończyk i pierwszy disel.Strasznie się bałem, ale jestem super zadowolony. Wreszcie nie myślę o zmianie samochodu.Jest cudowny! WAŻNE -trafiłem na samochód w stanie IDEALNYM, z przebiegiem 80tys.km.
~swierzy83
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Samochód sprowadziłem z Belgii z przebiegiem 140000. Historia jest udokumentowana. Jak do tej pory silnik pracuje bardzo dobrze. Po 10000 km na naszych wspaniałych drogach zawieszenie trzyma się bardzo dobrze. Mazda trafiła w mój gust w 100%, jedyne co mam do zarzucenia to wyciszenie, które pozostawia w mojej opinii wiele do życzenia
~Lukasz UK
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
POLECAM Mój pierwszy diesel. Poprzednio mialem benzyne 150 koni i niedawala rady za bardzo. Ogolnie moj drugi samochod w zyciu i jak dotad po 8 miesiacach jestem zadowolony. Zobaczymy co czas przyniesie
~facet z jajami
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
tym autem trzeba się po prostu przejechać ja po roku użytkowania nie znudziłem się nim jeszcze a zazwyczaj po 6 miesiącach zmieniałem ale wtedy był GOLF, BORA, PASSAT i inne niemieckie. Chyba ogarneła mnie monogamia samochodowa
Mazda 6 I Hatchback