Lista ocen Mazda 6 I Kombi (146) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jakość, zwłaszcza w polifcie - rewelacja. BOSE nagłośnienie - bajka. Naprawdę polecam :) Minus - blacha, nadkola i podwozie trochę bierze rdza i niestety trzeba się liczyć, że trzeba będzie coś zainwestować jeżeli komuś przeszkadza lekka rdza na nadkolu. Warto, też wydać 150zł i siknąć podwozie czymś na kształt "bitexu".
~123koala
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Za jakość wykonania Mazda każe sobie płacić, ale auto odwdzięcza się bezusterkową jazdą - a do tego ma fajny wygląd, wyróżnia się w tłumie niemieckich i francuskich aut. Po 3 Japończykach stwierdzam, że nie kupię innego auta niż japońskie - jakość i jeszcze raz jakoś, której nie widać u innych producentów w tym segmencie.
~dyzioo
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Auto warte swej ceny, aczkolwiek śledze rynek mazdy i na początku 2009 roku na portalu alleDRogo ;) było średnio 800szt Mazdy6. Na dzien dzisiejszy srednio jest około 1300 sztuk. Widać że auto ładne, modne a najważniejsze BARDZO DOBREJ JAKOCI !! Auta po lifcie zostały poprawione nadkola, skrzynia biegów, silnik, srodkowa konsola...
~JohnnyB
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Tutaj powiem tak, drogie w utrzymaniu, drogie w zakupie, chodź prowadzi się swietnie i wyglada bajecznie, stosunek jakość/cena jest tylko dostateczny, Japończyki nie oferują już takiej jakosći wykonanaia i zadowlonie z obsługio jak było kiedyś, a na tle aut niemieckich mocna tracą przez jakosć blachy i wywindowane ceny.
~Antek
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Za nowy samochod zaplacilem w 2008 roku po upustach niespelna 90000 zl, nie jest to malo, lecz samochod jest bardzo dobrze wyposazony w standardzie (wersja active). Duzo rozgladalem sie za takim samochodem i w tej klasie, z takim wyposazeniem, w podobnej jakosci wykonania jak Mazda 6 nie znalazlem tanszego samochodu
~infor946@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
tu rewelacja, mit Mazdy 6 - jako jednego z droższych aut padł. 108 tys za active plus (skóra,navi,xnenony,climatronic, czujniki park., audio BOSE, tempomat, i mnóstwo innych bajerów) z takim silnikiem nie ma żadna konkurencja. Sprawdzałem. Silnik 2.0 diesel tez najmocniejszy w klasie jedyny z tak wysokim momentem 360Nm.
~Szeryv
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Zapłaciłem średnią cenę wg portali aukcyjnych. Auto nigdy mnie nie zawiodło. Spełnia też moje potrzeby. Polecam jednak szukać lepszego wyposażenia, po podstawowych wymianach eksploatacyjnych i egzemplarzy z "zrobioną blacharką". Zaoszczędzi to czasu u mechaników, ale koszt zakupu będzie wyższy.
~Bula
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Myślę że za tą cenę nie kupi się lepszego i bardziej niezawodnego auta w tej klasie!Jest duże ,wygodne i dość szybkie, dobrze się podróżuje po autostradach, no i jest piękne!Pamiętajmy że zostało wykonane w Japonii a nie w jakiejś fabryce Mazdy w europie a to mówi o jakości tego auta!
~Mariusz
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Mazdę kupiłem w ASO w Berlinie, dlatego cena zakupu nie była najniższa. Przestrzegam przed autami od handlarzy w podejrzanie niskich cenach, zwykle są to samochody bite, po powodzi lub z bardzo dużymi przebiegami. Moim zdaniem warto zapłacić więcej za pewne auto.
~Zbynek
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Wydaje mi się, że Mazda 6 jest konkurencyjna cenowo z rywalami. Szczególnie ceny Hond Accord i VW Passat powalają. Natomiast jest dużo ciekawsza niż Toyota Avensis i Nissan Primera. Przekonanie to opieram na tym, że przed zakupem testowałem wszystkie ww. marki.
Mazda 6 I Kombi