Oceny Mazda 6 I Kombi

Najnowsze oceny Mazda 6 I Kombi

~FistOi!
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Mazda 6 I
Ogolnie gdyby nie zasrana rdza to nie wiedzialbym co to znaczy zrobic cos przy aucie ona prowadzila do wszystkich \"usterek\" zwiazanych z nieodbijaniem zaciskow. Ale kupic gumki za 20zl przesmarowac prowadnice i problemu nie ma wiec nie wiem czy to az taka wielka tragedia a Volvo Audi i inne maja te same problemy.
~Kamil Pelczewski
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Mazda 6 I
Jestem MEGA zadowolony z tego samochodu. Zrobiłem już 130tys i żadnej awarii. Co dwa lata wymieniam olej i filtry, oprócz tego standardowo klocki/tarcze i plyny - i tyle. Zawieszanie bardzo trwałe i co najważniejsze nie rdzewieje ale ja mam polifta z 2006r
~PROMOTOR
Mazda 6 I
Jestem zadowolony z mojego egzemplarza.Okazał się trafiony.Jednak gdybym miał jeszcze raz te pieniądze wybrałbym szóstkę w benzynie,co zapewniłoby tańsze koszta utrzymania,np. brak konieczności wymianu 2masu,co pewnie kiedyś przede mną.Polecam mazdę 6 jako auto rodzinne.Płaska przestrzeń ładunkowa po złożeniu tylnych siedzeń ...można spać!!! Sylwetka auta ponadczasowa.Do dziś prezentuje się świeżo. Wygodne,duże kombi z dobrym nagłośnieniem!!!
~Koni
Mazda 6 I
Auto sprowadziłem z Niemiec na początku 2010 roku i do tej pory przejechałem nim 100 tys. kilometrów (głównie po Polsce). Mechanicznie bez zarzutu. Po 12 latach plastiki zaczynają trzeszczeć, ale nie jest to zbyt głośne. Podstawowym problem w tym aucie jest rdza - tylne nadkola, oraz bardzo delikatny lakier - od myjni zaczął schodzić klar przy mocowaniach relingów po obu stronach.
~Cosmic
Mazda 6 I
Czolowe, niezalezne serwisy motoryzacyjne nie na darmo wybieraja go jako jeden z najlepszych samochodow w swojej klasie od wielu lat: wg brytyjskiego Top Gear Mazda 6 jest w 3 najlepszych w segmencie; najwiekszy serwis samochodowy w stanach Edmunds po raz kolejny w 2007 roku wybral 6 najlepszym samochodem w klasie. Ja tylko sie pod tym podpisuje obiema rekami... :-))))))))) Acha, mimo ze to kombi wyglada na maly, elegancki samochod a w...
~ktusznio@hotelsarmata.pl
Mazda 6 I
Nie żałuję decyzji o zakupie auta. Jeśli bym z różnych przyczyn musiał kupić raz jeszcze kombi - to byłaby to Mazda 6. Jeśli miałbym kupić kolejny, drugi samochód - to na pewno Mazda. Myślę o MX-5. Według mnie - Mazdy 6 na drogach za dużo nie ma, w kolorze niebieski metalik - to niemal perełka - bardziej się wrzuca w oczy niż jakieś lansowozy. Patrzę na kombi: Passaty, Toyoty, Mondeo - to nie to samo. Mazda jednak wyróżnia i daje tę...
~Marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Mazda 6 I
W ogólnej ocenie Maździe nie można niczego zarzucić. Przede wszystkim spokój użytkowania i pewność, że nic nas nie zaskoczy... obce są mi problemy posiadaczy nowoczesnych diesli. I co z tego, że i może mało palą ale potencjalne naprawy i awarie (nie oszukujmy się, one niestety większości albo wszystkim się zdarzają) potrafią z dnia na dzień zrujnować budżet. Lepiej rozłożyć sobie koszty nieco wyższym rachunkiem na stacji benzynowej. Chociaż i...
~mazdomaniak
Mazda 6 I
Tylko dobrze, bo jest cholernie głośny powyżej 4 tyś. obrotów. Nie kupiłbym raz jeszcze, tylko ze wzgędu na fatalne wyciszenie uprzykrzające dynamiczniejszą jazdę. Szczerze mówiąc mocy też jest jednak trochę mało... A silnik 2,3 166km jest równie glośny, a do tego olejożerny i nie tak trwały podobno. Szkoda.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Kombi
7,1
7,3
11,1
~Magoor
Mazda 6 I
Spodziewałem się solidnego auta ale się przeliczyłem. Wydałem niemałe pieniądze na auto serwisowane z przebiegami i resztą potwierdzonymi w serwisie. O ile ładnie wygląda, to jego jakość odbiega od tego co słyszałem o tej marce. Coś trzeszczy, niedziała, rdzewieje. Do zakupu muszę dołożyć około 8 tys zł aby móc się cieszyć z jazdy. Za tą cenę warto poszukać innej, może europejskiej marki.
3,3
~pepe
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Mazda 6 I
Jak masz znajomego blacharza, to weź go ze sobą przed zakupem...nie wiem jak tak uznana poniekąd marka może sobie pozwolić na taką fuszerkę. Co do samego diesla: silnik sam w sobie bardzo dynamiczny i..to tyle. Poza tym gówniany dpf, zapychający się smok, wycierające się podkładki pod wtryskami. Każda naprawa droga jak nie wiem. W zyciu żadnej mazdy!
Mazda 6 I Kombi