Lista ocen Mazda 6 I Kombi (180) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leszek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Samochód kupowałem pod kątem zmieszczenia 3 fotelików z tyłu. Więc z tyłu jest sporo miejsca. Dla kierowcy też jest sporo.
~siebek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Zdarzało mi się kilkukrotnie pojechać w trasę 1400km i nie odczuwałem nadmiernego zmęczenia. Pasażerowie też nie narzekali.
~MrSpike
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Z tyłu wygodnie usiądzie nawet duża osoba. Auto idealne na długie trasy.
~Zadowolony z pozbycia się mazdy ^
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bardzo dużo miejsca w środku, auto pakowne, spokojnie osoby o wysokim wzroście mogą podróżować zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Artur
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
Z przodu naprawdę komfortowo,fot.kier reg.el i ma masę ustawień.Z tyłu pasażerowie nie nażekają,a wręcz chwalą
~Solrac
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Bagażnik po położeniu siedzeń - bomba! I to, że jest płasko to też duża zaleta - bez problemu można wsuwać duże kartony
~kd501@wp.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.Nikt nigdy nie narzekał,a wręcz było sporo osób pozytywnie zaskoczonych ilością miejsca
~Marek S, Swidnica, rodiskeram@aol.com
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
W tej klasie aut nikt nie moze sie rownac, grubo ponad 2m plaskiej przestrzeni za jednym dotknieciem z wewnatrz albo z bagaznika.
~Karwoś
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
Fotel kierowcy regulowany na 7 sposobów elektrycznie - każdy ustawi go tak że zawsze będzie wygodnie. Z tyłu miejsca pod dostatkiem
~DG
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca, i dla mnie i dla innych. Sporawy bagażnik. W Audi A4 B5/B6 czułem się klaustrofobicznie.
Mazda 6 I Kombi