Ocena kierowcy - Mazda 6 I Kombi

Daniel, 5 lat temu
Silnik 2.0 MZR 141KM 104kW
Rok produkcji 2005
Mazda 6 I Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Zdecydowanie silnik , komfort/wyposażenie. w aucie za 8 tyś zł dostałem 8 poduszek ABS Kontrola trakcji, kierownicę wielofunkcyjną i dużo więcej..
Karoseria : Rdza ogólna, karoseria, pordzewiałe śruby trudne do odkręcenia
Moja szóstka to już trzecia z rzędu Mazda, było 323, 626 teraz czas na szóstkę . Po dwóch latach użytkowania mogę powiedzieć że kolejnym autem na pewno też będzie Mazda. Wybrałem ją z tego względu że auto jest bardzo przemyślane, jeśli coś tam jest zamontowane to po to aby działało bez zbędnych wydziwień i działa. Mają świetne materiały które wytrzymują próbę czasu i kilometrów. Jest zrywna, pakowna ma mnóstwo miejsca w środku, w odróżnieniu od audi nie ma tam nawalone plastików wkoło ale za to jest miejsce na nogi itd. Świetnie trzyma się drogi, prowadzi się też dobrze no i oczywiście legendarna bezawaryjność.. Dodatkowo mam wrażenie że europejskie wersje zawsze mają dosyć dobre wyposażenie . Z minusów to wiadomo wielki i nie wybaczalny - wszędobylska rdza, ktoś w Mazdzie powinien za to oberwać bo to wielkie zaniedbanie z ich strony. Drugim i chyba ostatnim jest słabe wygłuszenie, przy większych prędkościach (
Zrywny, nie wciąga oleju, bezawaryjny no i na łańcuszku
Biegi wskakują leciutko, ogólnie zero problemów
Dobrze trzyma się drogi, dobrze się prowadzi.
Bryła ładna, baaardzo ładne kolory, jednak rdza, rdza i jeszcze raz rdza. Za to wielki minus.
Dobra.
wystarczające
Mnóstwo miejsca,mam 184 cm i spokojnie mieszczę się za kierownicą za mną dzieci. Ogólnie przestrzeń pasażerska jak i bagażnik są naprawdę imponujące.
Do setki jest O.K. Potem już trochę przegięcie..
Jak większość aut z tej półki, tyle że nie musisz co trochę wymieniać części bo po prostu się nie psują..
Doskonała cena za tak dobre auto z takim wyposażeniem. Kupując mój egzemplarz za tą cenę audi które przez chwilę też brałem pod uwagę mógłbym mieć z powiedzmy 1999-2000r..
Padła pompa paliwa, auto jeździ na gazie więc mogło to być przyczyną.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MZR 141KM 104kW [l/100km]