Lista ocen Mazda 6 I Sedan (82) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~endrju1
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Po zakupie wymieniłem wahacze z przodu. Reszta od dłuższego czasu nie była wymieniana. Śruby dość mocno zapieczone, do tego jeszcze za granicą cały spód i nadkola były zalane masą bitumiczną. Dlatego też nie mogę przyczepić się do rdzy bo praktycznie jej nie ma, jedynie jedna ruda kropka w okolicy jednego nadkola, z kilku metrów niewidoczna.
~PF
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Przez 3 lata zepsuły sie: 1.mata poduszki powietrznej w siedzeniu pasażera 2.zamek drzwi kierowcy, pękła sprężynka i nie dało sie ich otworzyć ani z zewnątrz ani od środka. Naprawiłem sam chociaż zajęło mi to poł dnia 3.łożyska przednich kół Poza tym nie ma żadnych problemów. Wszystko działa tak jak powinno
~spider10@interia.pl
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
lekkie skrzypienie deski rozdzielczej po uruchomieniu silnika po krotkim postoju wszystko wraca do normy.Mysle ze dzieje sie to tak dlatego ze ten model na rynek amerykanski jest skladany w stanach a amerykanie nieumieja zlozyc dobrze samochodu przekonalem sie o tym juz na kilku innych modelach
~Jakub S.
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Typowe usterki eksploatacyjne, akurat w moim egzemplarzu dosyć szybko przepalały się żarówki mijania. Z jednej strony wymiana była banalna, natomiast z drugiej była wymagana interwencja mechanika (rozkręcanie filtru powietrza i czegoś tam jeszcze), ciężki dostęp.
~Lucas82
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
Jestem właścicielem autka od 4 lat. zakupiłem je sam osobiście w USA od pierwszego właściciela, miało przejechane 50 tyś. w chwili obecenej ma 105tyś. tylko raz niechciało zapalić gdy padł mi akumulator.od wymiany akumulatora śmiga bez zastrzeżeń. naprawdę godne polecenia.
~Krystian
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Zawieszenie cały czas coś do zrobienia, układ hamulcowy lubi się zapiec i wtedy należy wymienić cały zestaw- klocki, tarcze oraz zaciski zarówno z przodu jak i z tyłu. Oszczędzanie tutaj nie ma żadnego sensu, bo zaraz zapiecze się druga strona.
~money.pl
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
padlo lozysko sprzegla po ok. 35000 ale jezdilem caly czas po Warszawie,od konca do konca w rannych i popoludniowych korkach,nieustannie depczac i zmienajac biegi,i tak dlugo wytrzymalo,poza tym zeroi problemow
~hjbw@wp.pl
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Za mały przebieg aby jednoznacznie ocenic, ale po 8 tys. właczyła sie kontolka awaria silnia i juz nie zgasła, podobno to głupota, ale tzreba w serwisie czejac długa na jakis czujnik, ktory wymienia w ramach gwarancji
~Wojtek
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Generalnie Mazda musi byc nie bita, inaczej zaczynaja w niej padac dziwne drobiazgi ktore moga powalic na kolana, czesci sa super drogie ale jak dobrze poszukac mozna kupic wszystko o 80% taniej niz w serwisie.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Sedan
5,4
10,6
10,1
~Włodek
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
padły podnośniki tylnej klapy , bez problemu serwis wymienił, zaznaczam ,że samochód sprowadziłem z niemiec i byłem bardzo mile zaskoczony ,że w Polsce w servisie mieli mój samochód w swoim systemie gwarancji europejskiej
Mazda 6 I Sedan