Lista ocen Mazda 6 I Sedan (78) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Wypada niezle w swojej klasie z tym stosunkiem-za podobna cene mozna np. Renault Lagune diesel kupic a czy jakosc ta sama....?Trzeba w koncu zacząc myslec racjonalnie-raz a porządnie zainwestowac a nie cale zycie użerać sie z tandetą. Ludzie, oprzytomniejce (Ci nieswiadomi oczywiscie) i wybierzcie to, co naprawde daje satysfakcje z uzytkowania> Za kazdym razem, gdy w Mazdzie jestem, pojawia mi sie samoistnie uśmieszek na ustach i nie mam w...
~Dave
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Kupilem auto za 3500€ w styczniu 2015 roku, przy przebiegu 49000 km, naprawde za taka madziulke nie zaluje wydatku. Potem wlozylem jeszcze z 1000 € na takie bajery jak przyciemniane tylnie szyby, chip-tuning OBD2, nowe 18sto calowe felgi Mazdy 6 MPS, oswietlenie ledowe wnetrza, kamera cofania przod i tyl zintegrowana z nowa nawigacja obslugujaca bluetooth, ktora zostala wbudowana na miejsce seryjnej nawigacji, czujniki parkowania, halogeny,...
~Michał
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Za to auto zapłaciłem jedyne 96000 zł (NOWE) w wersji Active Plus ze skórą, elektryczną regulacją fotela kierowcy z pamięciami, xenonami i sprzętem grającym BOSE. Z nawigacji zrezygnowałem bo już mam. Za takie pieniądze nic lepszego się nie kupi ( jeszcze do tego produkowanego w japoni ). Poleca firmę Emil Frey z Krakowa mają świetną promocję
~Brayli
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Wszystko było fajnie dopóki nie zdecydowałem się na konserwację podwozia. Okazuje się że progi i wiele elementów podwozia gnije jak Maluch Elegant. Wiele spawów nadwozia też jest rude, łaczęnia bagażnika, kielichy amortyzatorów, maska silniak ,krawędzie drzwi. Biodegradowalne 100%.
~Bogdan
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Za 20 tysiecy zlotych kupujecie kawal dobrego samochodu ktory nie bedzie was denerwowac glupimi usterkami. Typowe bolaczki to ogniska rdzy i lakier miekki jak maslo ktory sie rysuje juz od samego patrzenia na niego, dlatego zapomnijcie o automatycznych myjkach.
~Krystian
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Kwoty jakie należy zapłacić za samochody z początkowych lat produkcji są bardzo niskie, a samochód wygląda świeżo i jest całkiem komfortowy. Jednakże dłuższe jego użytkowanie okazuje się kosztowne i samochody często zmieniają właścicieli.
~tg.596
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Mam 6 niecały rok, początkowo bałem się żebędzie dużo paliła, po roku mogę stwierdzić że pali średnio 6-7 litrów/100km., w porównaniu z pasatem może sporo ale pasatów jest jak psów a szóstek bardzo !!! mało i właśnie o to chodzi !
~Makk.S
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
i to jest najważniejsze auto straciło na wartosci bo ma kiepskiego diezla i słabą blache. przez co można kupić dobre auto w dobrej kondycji za rozsądną cenę. dzięki temu kupiłem sobie motor :)
~witold
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
NIe widze zadnego auta w podobnej choćby cenie o takich parametrach.Jest lepsze od najnowszych Mazd 6 kosztujących nawet 170 000 zl. ! Pierdoly elektroniczne mnie nie s apotrzbene,nawigacja tez nie.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Sedan
5,4
10,6
10,1
~Bodzio
Sedan 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Kupiłem auto powystawowe z Niemiec. Za 23000 € 1 roczne 9800 km przebiegu z gwarancją. Porównywalny pojazd z Audi, BMW czy Merca to dwa razy tyle, a zwykle te marki oglądam we wstecznym lusterku.
Mazda 6 I Sedan