Lista ocen Mazda 6 I Sedan (223)

~Slayer
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Ja tam przy 140 w zakręt bez problemow wchodze :). Autko jest dosownie przyklejone :P (Układ jezdny)
~Marny
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Witam.Auto posiadam 3 lata.Od początku brała 0,3 setki oleju na tysiąc km.Zrobilem 50tys km i bierze tyle samo.Ten silnik tak ma.Mam wersję sport aktive+ Jestem bardzo zadowolony.Spalanie od 8,2-8,5l na sto km.Zrywne rodzinne kombi.Swietnie trzymające się na zakrętach.Zawieszenie super mocne.Jeszcze żadnej tulejki nie wymieniłem.Konserwacja zrobiona po zakupie i spokój do dziś.Polecam bo naprawdę benzyna 2.3 jest idealna na tą masę...
~agropanna@op.pl
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo wszechstronny,komfortowy i ekonomiczny samochód znakomity wygląd i osiągi
~stepniewskik@komandor-ochrona.com.pl
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
W moim przypadku fatalnie choć wysokie oceny 6-ki w dieslu były powodem jej zakupu.Być może jest to samochód niedostosowany do jakości paliwa w Polsce. ALE JAK PORADZILI SOBIE INNI ? np TOYOTA.
~jakub_s@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Super auto, dawno takim nie jezdzilem (wczesniej od 5lat Renult Laguna). Mozna nim przejechac 300km i nie odczuwa sie zmeczenia . Jezeli chodzi o naglosnienie [BOSE]tego auta no to rewelacja, az sie nie chce wierzyc ze to wszystko leci z samochodu .
4,1
~Marcin8401
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
przed kupnem myslalaem, ze będzie bardziej dynamiczny, ale na pewno nie awaryjny (Silnik)
~pawel
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
jest git .jest jeden problem ...RDZA!auto ma4 lata i juz kwitnie!jest gwarancia na 7lat
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Za te pieniadze nie da sie kupic auta tak przestronnego,,praktycznego i absolutnie bezawaryjnego.Polecam wszystkim,ktorzy szukaja komfortowego sedana. (Stosunek jakość/cena)
~Adam, tru_adam@op.pl
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Kupiłem używaną w salonie Mazdy w Greifswaldzie, Niemcy "nie zauważyli" uszkodzonego układu klimy więc dołożyłem za przewody!!! -drogie oryginały, na ostatnim urlopie ok.3000 km bez zastrzeżeń, moim zdaniemk świetnie wyprofilowany fotel, nie odczuwa się zmęczenia na długich trasach. Zaskoczony jestem niskim zuzyciem paliwa trasa/miasto do 7,8 l/100km w mieście 8,6. Znakomite autko.
~sapieha
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
jak na auto zaliczane do aut popularnych /mało prestiżowych/ bardzo dobry wybór
Mazda 6 I Sedan