Lista ocen Mazda 6 I Sedan (223)

~ajjk
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo dobrze wyposażony samochód , nie zamieniłbym na inny w tej klasie
~paweł
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
dobre autko dla rodziny.bagaznik jak i wnetrze dosyc pojemne.spalanie na poziomie przyzwoitym.swietne autko do jazdy po zakretach..mniam..no i wyglad robi swoje
~Norbi1989
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Piękne auto, jak dla mnie ideał.jeździ się wspaniale, super jakość, Tylko Mazda!!!
~bartek
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Jest to naprawde fajne autko moja pierwsza mysl kupic dizla ale przeczytałem troszke opini i zdecydowałem na bezyne najwięcej obaw miałem o spalanie ale moja mazda przy spokojnej jezdzie 9 litrów max a prowadzenie tego auta ideał
~Andrzej
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
auto jest ładne, posiada sportowy pazur, gorąco polecam
~KAMUS
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Ogromnym atutem jest bezpeiczeństwo tgo auta. Za to max il. punktów. ;-) Minus - kupiłam auto używane, w związku z tym z "narzuconym" kolorem szarym. A mój ulubiony kolor to granatowy...
~marcin
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
bardzo bardzo fajne auto... nie żałuję ani złotówki wydanej na 6 ... system nagłośnieniowy firmy bose jest super. Może inne auta z tego segmentu są tańsze ale wyposażenie i jakość mazdy rekompesuje dość wysoką cenę. Aha jeśli kupicie to auto możecie być pewni zainteresowania innych kierowców (W Łodzi gdzie mieszkam jeżdżą tylko 3 sztuki). Fajną mają minę kiedy odczytują napis na kufrze że to mazda! Autko naprawdę jest niebanalne.
~Krzysiek
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
duzo miejsca na nogi z przodu i stylu - duza mozliwosc regulacji siedzenia (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,2
~andrzejtoja0@interia.pl
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
elastyczność wyśmienita, silnik bardzo cichy przy odpalaniu i na luzie, niestety na nieco wyższych obrotach i większych prędkościach (140-170) jest zbyt głośny, nowy Passat przy dużych prędkościach pracuje zdecydowanie ciszej (Silnik)
~ostry 75
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Trzeba trochę kręcić na wysokich obrotach, żeby było ´´ mocno´´ od 4 tyś zbiera się całkiem całkiem (Silnik)
Mazda 6 I Sedan