Lista ocen Mazda 6 I Sedan (223)

~spider10@interia.pl
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
Samochod bardzo dobry tylko mysle ze na rynek europejski jest znacznie lepiej wyposazony.Jestem z tego samochodu bardzo zadowolony
4,1
~Mazderatti
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Dynamiczny ekonomiczny podatny na modyfikacje lecz wymagający i nie tolerujący pośrodków (Silnik)
~goodfun11@yahoo.pl
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Wszystko poprawne! Jakość wnętrza ok, tzn. spasoanie i większość plastików. Są jednak elementy w mniej widocznych miejscach wykonane z gorszych tworzyw.
~paseo
Sedan 3.0 V6 24V 222KM 163kW
najlepsze auto za te pieniadze,zwlaszcza kupione w USA
~Piotr 35
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Kupione z dużym przebiegem, geniealny samochód. Trochę drobnych minusów ale całokształt 5! Co do słynnej rdzy: auto 11 lat, nadkola od środka i lekko na ramkach, ale nic strasznego. Może poprzdni właściciel jakoś zakonserwował, nie wiem.
~Konrad
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Świetnie wyglądające autko, które jest w dodatku nie zawodne, Produkowane na Europe wyłącznie w Japonii,
~voyager
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
jeździłem przedtem Chryslerem Voyagerem i jest o niebo lepiej pod każdym względem
~Zbyszek
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
polecam każdemu, samochód nietuzinkowy , rewelacyjne wyposażenie łącznie ze skórą. No i ten sportowy charakter. To jest to co tygryski lubią najbardzej.
~bibuch
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Przy zimnym silniku słychać minutkę że to diesel. Pózniej to coś pięknego.Żadnego klekotu.Miodzio. (Silnik)
4,1
~Lj.Thomas jr
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bez zarzutu, duza elastycznosc, ale to przeciez diesel, bez turbo dziury. Przy 3tys na silniku wciska w fotel, dobrze sie wkreca na wysokie. (Silnik)
Mazda 6 I Sedan