Lista ocen Mazda 6 I Sedan (94) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazda 69
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
wszyscy narzekają ze słabo... ja tak nie powiem jedynie słychać opony jak się wjedzie na frezowany asfalt (a taki mam przed podwórkiem) :P a tak to nie narzekam na szumy.
~Pit
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Zawieszenie cichutkie (ale auto z malym przebiegiem), silnik tez. Niedopuszczalne wg mnie odglosy piaskowania podwozia. Ktos zapomnial zalozyc nadkola z przodu ?
~air
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
jasli nie napisać slabe spaprali to jak i zabezpieczenie blacharki !!!! powyżej 120km trzeba pogłośnić system bosse powyżej 20p. (dobrze że chociaż jest :) )
~Bodzio
Sedan 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
To jest samochód prawie sportowy, same opony generują znaczny hałas. Powyżej 170 nie spodziewaj się ciszy ale za to jak brzmi powyżej 4000 obr.
~przemek961
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
auto przyzwoicie wyciszone. zawieszenie pracuje cicho. jedyne co to silnik przy przyspieszaniu, powyżej 3000 obr/min trochę hałasuje, ale o tym już pisałem
~Aquarius
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Nie hałasuje zbytnio, choć często słychać silnik, ale dla mnie to zaleta ;) Przy "autostradowych" prędkościach na dłuższą metę szum jest jednak zbyt duży.
~Szczesliwy posiadacz Madzi :)
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Dla mnie super. Sa malkontenci ze silnik slychac. Ale to akurat jest dl amnie na plus :) Ma fajne brzmienie i do tego czujesz ze jedziesz.
~Mazda
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Nie ma szału, słychać wiatr opony no wsumie wszystko słychać. Słabo wyciszone auto a to w długiej trasie wkurza.
~swiety08@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
sam. nieźle wyciszony , przy wyższych obrotach wyraźnie słyszalny ale nie natarczywy , dzwięk dla kierowców ze sportową nutą
~Włodek
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
jak wcześniej napisałem, troche słabo wyciszony silnik diesla...ale z systemem audio "bose" jest to sprawa drugoznaczna :)
Mazda 6 I Sedan