Oceny Mazda 6 II Kombi Facelifting

Mazda 6 II Kombi Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 6 II Kombi Facelifting

~robert
Mazda 6 II
moja 4 mazda (1. mazda 3 2004 1.6 benzyna 50 tys bez awarii 2. mazda 6 2005 gg 1.8 benzyna 70 tys bez awarii 3.mazda 6 gh 2008 kombi ok.60tys bez awarii) a teraz pierwszy diesel i chyba ostatni jesli przy 135 tys(Przejechalem ok 40tys w rok kupiona z przebiegiem 95 tys) trzeba wymieniac lancuch rozrzadu moze trafilem na pechowy model i silnik ale podobno ten typ tak ma czytajac na forach mazdy rozciagniety lancuch pokazuje blad komp.p1336 od 2...
~pk
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Mazda 6 II
Za caloksztalt - 5. Ciezko sie do czegokolwiek przyczepic, ergonomiczne, ciche, wygodne auto, trasa 18h to przyjemnosc. 20 000 km w 5 miesiecy od zakupu, i NAPRAWDE ciezko sie do czegos przyczepic. Skrzynia automatyczna pracuje dynamicznie i auto bardzo elegancko sie zbiera. Jedyny mankament to drobiazgi w designie kokpitu: staromodne przelaczniki ogrzewania foteli, niezbyt przemyslane przyciski na kierownicy.. ale to drobiazgi. Fantastyczne...
~Tommy
Mazda 6 II
Sliczne mocne i dynamiczne auto. Do tego tanie w utrzymaniu (tanie czesci np. klocki i bardzo malo pali - 6-7l/100). Sporo sie naogladalem i naczytałem o konkurencji i wychodzi albo ciazniej albo drozej albo bez zaufania (opinie awaryjnosci). To jest juz moja druga Mazda, mam zaufanie do marki bo sie nie zawiodłem, w poprzeniej M6 zadnej awarii. Ta jest wersją poprawioną ZNACZNIE: przestronniej, wygodniej, ciszej, lepiej, szybciej, taniej,...
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi Facelifting
7,1
8,1
~aras837
Mazda 6 II
Auto a w szczególności silnik rewelacyjny. Wynik 260 tys. km bez usterki mówi sam za siebie. Żadna konkurencyjna marka nic lepszego nie zaoferuje. Może kiedyś stare VW miało mało awaryjne silniki, ale teraz to dno. DPF bezopsługowy:)
~Kinga
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Mazda 6 II
Mamy to auto niewiele ponad 2 lata, kupując mieliśmy 40k km, obecnie jest 120k km, zatem mogę się wypowiedzieć. Mazda nie zawiodła nas nigdy! Jedynym minusem jest szarpanie, szczególnie na drugim biegu, niestety w serwisie powiedzieli nam, że ten model już tak ma no i co.. dajemy sobie z tym radę. Nie żałuję ani centa wydanego, wszystko cacy, auto jak na manuala daje radę i serdecznie polecam!
~PAWEL
Mazda 6 II
Wybralem auto ktore mi sie podobalo. Kwestia ceny tez byla istotna bo mazda w wyposazeniu seryjnym jest prawie kompletna. Samochod rodzinny o zacieciu sportowym. Mam nadzieje ze Mazda nadal bedzie niezawodna i dopracowali juz DPF.
~pierri
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Mazda 6 II
Po przejechaniu 10 tys km nie żałuje wyboru. Auto w miarę ekonomiczne przy całkiem ciekawych osiągach. Wygodne ale jednocześnie dobrze prowadzące się. Wg mnie idealny kompromis pomiędzy spalaniem a osiągami oraz wygodą a delikatnie sportowymi właściwościami.
~thormaas
Kombi Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Mazda 6 II
Auto dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń kierowcy. No i nie jest samochodem flotowym ani dresiarskim.
~Paweł
Mazda 6 II
Usportowione auto rodzinne i firmowe. Przy bogatym wyposazeniu pelen komfort. Auto ma duszę. Piękna linia
~maleka
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Mazda 6 II
Miałem kilka aut, ciągle szukałem tego które mi przypadnie do gustu i chyba znalazłem. Osobiście zarówno ja i moja żona mamy wrażenie ze następne auto to też będzie Mazda.
Mazda 6 II Kombi Facelifting