Oceny Mazda 6 II Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW 2010-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mazda 6 II Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW 2010-2012

~Kinga
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Mamy to auto niewiele ponad 2 lata, kupując mieliśmy 40k km, obecnie jest 120k km, zatem mogę się wypowiedzieć. Mazda nie zawiodła nas nigdy! Jedynym minusem jest szarpanie, szczególnie na drugim biegu, niestety w serwisie powiedzieli nam, że ten model już tak ma no i co.. dajemy sobie z tym radę. Nie żałuję ani centa wydanego, wszystko cacy, auto jak na manuala daje radę i serdecznie polecam!
~pierri
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Po przejechaniu 10 tys km nie żałuje wyboru. Auto w miarę ekonomiczne przy całkiem ciekawych osiągach. Wygodne ale jednocześnie dobrze prowadzące się. Wg mnie idealny kompromis pomiędzy spalaniem a osiągami oraz wygodą a delikatnie sportowymi właściwościami.
~Mazdafun
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Polecam ten model każdej rodzinie, która nie może sobie pozwolić na nowy samochód. Oczywiscie chciałbym przy tym nadmienić, ze nie polecę tego silnika do miasta. Najlepiej w stosunku 80 trasa 20 miasto. Przejdźmy do konretów. Od lat lubię Mazdy ale nie skreślam przy tym innych marek i ich ciekawych propozycji. Po miesięcznych analizach wybór padł na Mazdę 6 tylko z silnikiem 2.2. Samochód uzytkuje prawie 3 lata. Pomimo tego, że przebieg w moim... (Widoczność)
~Sebaho
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Ideał. Chodzi lekko i przyjemnie. Biegi wchodzą bardzo precyzyjnie (Skrzynia biegów)
~kitor
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Silnik jedzie od samego dołu nie żadnej turbo dziury (Silnik)
Mazda 6 II Kombi Facelifting