Lista ocen Mazda 6 II Kombi Facelifting (21) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pierri
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Po przejechaniu 10 tys km nie żałuje wyboru. Auto w miarę ekonomiczne przy całkiem ciekawych osiągach. Wygodne ale jednocześnie dobrze prowadzące się. Wg mnie idealny kompromis pomiędzy spalaniem a osiągami oraz wygodą a delikatnie sportowymi właściwościami.
~aras837
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 163KM 120kW
Auto a w szczególności silnik rewelacyjny. Wynik 260 tys. km bez usterki mówi sam za siebie. Żadna konkurencyjna marka nic lepszego nie zaoferuje. Może kiedyś stare VW miało mało awaryjne silniki, ale teraz to dno. DPF bezopsługowy:)
~PAWEL
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 163KM 120kW
Wybralem auto ktore mi sie podobalo. Kwestia ceny tez byla istotna bo mazda w wyposazeniu seryjnym jest prawie kompletna. Samochod rodzinny o zacieciu sportowym. Mam nadzieje ze Mazda nadal bedzie niezawodna i dopracowali juz DPF.
~maleka
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Miałem kilka aut, ciągle szukałem tego które mi przypadnie do gustu i chyba znalazłem. Osobiście zarówno ja i moja żona mamy wrażenie ze następne auto to też będzie Mazda.
~rafał
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
atrakcyjny wygląd pomimo upływu czasu, dobra jednostka napędowa, umiarkowany apetyt na paliwo, bardzo dobre właściwości jezdne
~thormaas
Kombi Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Auto dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń kierowcy. No i nie jest samochodem flotowym ani dresiarskim.
~Paweł
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 163KM 120kW
Usportowione auto rodzinne i firmowe. Przy bogatym wyposazeniu pelen komfort. Auto ma duszę. Piękna linia
~Romek
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Jestem pod wielkim wrażeniem.Nie sądziłem że jazda tym samochodem może dać aż tyle frajdy.
~manolo
Kombi Facelifting 2.2 MZR-CD 129KM 95kW
doskonale się prowadzi ekonomiczne jak narazie bez problemów za następne 10 tysięcy przegląd
~K Sowa
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Ponadczasowa linia nadwozia, auto jest niezawodne.
Mazda 6 II Kombi Facelifting