Lista ocen Mazda 6 II Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW 2008-2010 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Gdy pierwszy raz usiadłem i spojrzałem do tyłu i zobaczyłem daleko tylną szybę, a potem spojrzałem w lusterko i zobaczyłem tylną szybę jeszcze dalej, to pomyślałem sobie, że prowadzenie tego auta nie będzie łatwe. Jednak prowadzi się je znacznie lepiej niż Astrę. Po części to zasługa dobrej widoczności, dobrych lusterek i czujnika cofania, który dodatkowo zainstalowano mi w salonie w cenie samochodu. Czujnik nie tylko piszczy, ale też pokazuje...
~smoothy74@gmail.com
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Duże lusterka, boki i przód super do tyłu nieco gorzej ale i tak zero problemów. Lusterko wsteczne - nawet w najprostszej wersji wyposażenia Mazda daje fotochromatyczne - dla mnie super!
~MM
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Aktualnie chyba wszystkie projektowane auta z góry zakładają użycie czujników, ale z opinii motoryzacyjnych dziennikarzy Mazda ze swojego segmentu zapewnia najlepsza widoczność.
~majdanm
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
do przodu jest ok ale do tylu trzeba sie bardzo pilnowac. pomoglyby czujniki ktorych nie ma. Jak juz sie poczuje wymiary samochodu nie jest tak zle.
~Piotr
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Oczywiście przy dużym aucie największy problem jest z cofaniem niestety bez dodatkowej opłaty za czujniki parkowania się nie obejdzie.
~chrissjakob@onet.eu
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Dosyć szeroki przedni słupek troche przysłania widoczność, szczególnie tu w Danii, gdzie przez rowerzystów można dostać wytrzeszczu oczu.
~Stef_K
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
daję ocene maksa bo w aucie czuję się jak w bolidzie ale lusterka mogły by być większe, mają one ładny kształt więc coś za coś.
~mazdzior
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Mimo czujników parkowania, trzeba uważać cofając.
~polskivip
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
każdy znajdzie dla siebie wygodną pozycję.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
9,2