Lista ocen Mazda 6 II Sedan (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abel
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
To jest japoniec z krwi i kości, Ładnie wygląda z boku i tyłu. Przód mi się osobiście mniej podoba, ale to kwestia gustu. Bardzo wygodny i jeden z moich pasażerów posiadacz nowego mercedesa e diesel po przejechaniu się stwierdził, że cicho wygodnie dużo miejsca , szkoda że nie ma wentylowanych foteli i dwustrefowej klimatyzacji... przesada ale jest bardzo dobrze
~Piotrek
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Auto pieknie wygladajace, majace wszystko w sobie czego potrzeba dla rodziny 2+2. Troche za twarde zawieszenie (na nasze kochane drogi), ale na drodze jedzie jak po szynach. Przestrzeni i mocy pod dostatkiem. Auto na dlugie lata, nie starzejacy sie wyglad auta. Chce sie jezdzic i dopieszczac takie auto.
~adamski
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Szukałem Hondy Accord 2.0, Avensisa diesla lub 2.0 benzyna i Mazda wygrała. Cichszy, ładniejszy (zwłaszcza w porównaniu do Avensisa). Dobry samochód następna Mazda będzie z 2.5 benzyną :) 1.8 nie powala na kolana
~conni26@wp.pl
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
tylko brakuje mi czasu zeby instrukcje poczytac ... ale dzięki temu ze jej nie czytałam od deski do deski dopiero ostatnio odkryłam - że mam głośnik w dzrwiach w podłużnym obiciu materiałowym:-)
~Matys
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Nie zrobiło na mnie wow. Kiepska blacha, duże zużycie oleju na 1tkm bo ponad 1l. Wygłuszenie dramatyczne... Lakier bardzo cienko Położony..
~Bartosz
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Ogólnie świetne auto nigdy mnie nie zawiodło a miałem je 5 lat , sprzedałem na poczet nowej mazdy 6 tylko tym razem z silnikiem 2.0 oczywiście benzynka :)
~Cezary
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Samochód z uznaną niezawodnością, o sportowym ładnym wyglądze, rzadko spotykany na ulicach, funkcjonalny, rodzinny. I \"niekradziejny\".
~Łukasz
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Silnik bardzo pozytywnie zaskakuje. Odpowiednio mocny i bardzo oszczędny. W LPG pali ok. 10 l.
~egon
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo fajne auto na dłuższe trasy - można praktycznie się nie zatrzymywać. Bardzo pewne prowadzenie. Atrakcyjny wygląd.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Sedan
10,6
~kurek1313
Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
super autko,duze,wygodne,bardzo bogate wyposazenie nawet w podstawowej wersji,ja mam tx2-super
Mazda 6 II Sedan