Ocena kierowcy - Mazda 6 III Kombi Facelifting

pawelM6, 8 lat temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2015
Mazda 6 III Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Passat i insygnia to dramat dla kierowców którym samochód jest potrzebny do częstego uświadamiania sobie życiowych porażek. To moja druga 6 w ciągu 5 lat. Rewelacja. Najpiękniejszy samochód jaki się pojawił od wielu lat. Prawdą jest to że poprawili niemal wszystko porównując do poprzedniej wersji i to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Fantastycznie się prowadzi, Daje mnóstwo przyjemności z prowadzenia przy poprawionym komforcie. Rewelacyjny silnik, takiego brakowało wcześniej . Silnik to piękne uzupełnienie całości. To samochód dla prawdziwych pasjonatów cieszących się za każdym razem otwierając garaż. Zawsze wybierają jak najdalszą możliwą drogę do celu. W pracy służbowo niestety miałem okazję jakiś czas mieć insygnię która była jakąś masakrą i tandetą do kwadratu. Od roku mam wieśwagen passat, hehe i zawsze zastanawia mnie kto o zdrowych zmysłach kupuje te auta jako prywatne. (Nie ubliżając osobom mieszkających na wsi)
Świetna praca.
Bardzo szybka intuicyjna.
Przyjemny
Bardzo poprawiony
Poprawione
Cieszę się przyjemnością z prowadzenia.
Doskonała
brak
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW [l/100km]

8,8
11,0
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
9,5
Mazda 6 III Kombi Facelifting