Oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW od 2018

Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW od 2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW od 2018

~LW
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Wersja 20th Anniversary, niemal wyłącznie długie trasy. Szczerze mówiąc, to bałem się tego zakupu. Nie miałem wcześniej Mazdy, nasłuchałem się o korozji, ponadto gdy "objeżdżałem" poprzednią wersję w 2016 roku, zniechęciło mnie słabe wyciszenie które w 2018 wyraźnie poprawiono. Niemniej zawsze uważałem że są jednocześnie piękne i niepozorne, a ja lubię takie klimaty. Kupiłem ją bo moim zdaniem to ostatni nie kojarzący się z nadmiarem...
~tomasz chmurowicz
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Auto w wersji skydream. Jakość wykonania wnętrza bijąca na głowę całą niemiecką konkurencje. Wyciszenie znacznie poprawione w porównaniu do poprzedniej wersji. Wyraźnie głośno robi się dopiero powyżej 180km/h. Bardzo dobrym pomysłem jest obsługa klimatyzacji ze standardowymi pokrętłami i guzikami. Nie trzeba klikać przez długi menu jak ma to miejsce u wielu konkurentów. Prowadzenie rewelacja. Auto bardzo długo pozostaje neutralne przy ostrym...
~DAWID
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Całkiem przyzwoity samochód, komfortowy w trasie i w miarę ekonomiczny na mieście. Dobry silnik wolnossący pozwala spokojnie przemierzać kilometry bez ryzyka awarii jakiś turbosprężarek czy innych udziwnień downsizingowych. Porządne 2,5 L w R4 może nie brzmi jak V8 ale zapewnia przyzwoity kompromis pomiędzy zużyciem paliwa, a wystarczającymi osiągami.
~Misiek
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Bardzo dobry samochód, użytkuje drugą już Mazdę z tym silnikiem poprzednikiem z 2017 roku zrobiłem 190 tys km i nic się nie działo niepokojącego. Obecna generacja (80 000 km przejechałem) jest znacznie lepiej wyciszona, a zawieszenie przestawione na komfort. Mimo to nadal bardzo dobrze trzyma się drogi. Dużym plusem jest obsługa wyposażenia za pomocą przycisków, sterowanie komputerem jest również bardzo intuicyjne.
~Paweł
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Na razie przejechałem jedynie 1000 km ale juz mogę powiedzieć, że wybór samochodu był właściwy. Z tym silnikiem auto dobrze przyspiesza, dobrze trzyma sie drogi. W opcji skydream wyposażone jest w tyle sysytemów bezpieczeństwa jak żadne inne w tej cenie. Spalanie rewelacyjne :normalna jazda obrzeża miasta/miasto i ekspresówka 160 km/h średnio pokazuje komputer 8.9 l . Uważam to za dobry wynik. Auto wygodne no i piękne.
~Piotr
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Super Auto na dlugie trasy i do miasta.Auto kupione w niemczech salon wersja sport packet plus. Przebieg 35000tys km
~Darek
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Samochód prawie idealny. Brakuje paru drobiazgów. Działanie przycisku auto hold, haczyki bo w bagażniku, wyciszenie, częste awarie składania lusterek.
~nick
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Klasyczny już z wymierającego gatunku analogowych (bez nadmiaru informatyki na pokładzie) samochód.
2,6
~Marek
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Nowy model 2018 2:5 benzyna rozczarowywuje..... użytkownika ,,starej” mazdy z 2015
~Czakor
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Tylko znany problem z lusterkami zimą. Skorygowany na gwarancji. Absolutnie bezproblemowo. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2018