Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2012-2015 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damianus
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jakieś nienormalne składanie lusterek, zamiast zrobić to w kluczyku to trzeba pamiętać o ustawieniu dźwigni od lusterek w odpowiedniej pozycji. W sterowaniu na kierownicy brakuje wyciszenia radia jednym przyciskiem. Ustawienie fotela manualnie to jakieś średniowiecze -lepiej wybrać elektryczne
~niecoozczarowany
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
system i-LOOP (chodzi jak chce), skladanie lusterek bocznych (masakra), brak podswietlania czesci elementow wnetrza pojazdu (w tej klasie to nieporozumienie), nawigacja? ... no comments
~Paweł
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Dla mnie wspaniała ergonomia. Narzekali na pokrętło od sterowania..., że nie potrzebna. Nic bardziej mylnego. Dla mnie możliwość wyboru pomiędzy ekranem dotykowym i pokrętłem bez cenne.
~Mustic
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Japończyk czy Niemiec, ha, Mazda doszła do punktu w którym osiągnęła piękną linię, atrakcyjne wnętrze przy zachowaniu świetnej ergonomii, tutaj Passat powinien się wstydzić.
~Piotrek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
wygodne fotele , dobra regulacja, obsługa elementów wyposażenia ok, przyciski na kierownicy dobrze rozmieszczone, szkoda że brak obsługi w j. polskim.
~Becio
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
no te lusterka sie dziwnei sklada ale to szczegół bez znaczenia. materiały b dobrej jakosci nic nie trzeszczy nie stuka, mile w dotyku mięciutkie.
~Bartek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mam 192 cm wzrostu i pasażer z tyłu nie narzekał i co najważniejsze nie opierał się kolanami na moim kręgosłupie.
~Karol
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Intuicyjnie - wszystko na swoim miejscu.
Mazda 6 III Sedan