Oceny Mazda 6 III Sedan

Najnowsze oceny Mazda 6 III Sedan

~Janek
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Mazda 6 III
Autko przejechało już prawie 200000km bez poważniejszych usterek oprócz zatkanego kolektora ssącego,wyczyszczenie załatwiło sprawę.Nadal orginalne turbo,sprzegło,zawiszenie.Nic po za tym z autem sie nie dzieje.Po zmianie mapy 210KM i prawie 500nm robi robotę przy oszczędnym jak na ta moc spalaniu.Wyciszenie nie zbyt dobre,lecz stopniowo sam go wyciszyłem niedużym kosztem,o niebo lepiej.Bardzo zaawansowana konstrukcja silnika dlatego polecam...
~Blackheavy
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mazda 6 III
Specjalnie zwlekałem z wystawieniem opinii ponad dwa lata, ponieważ chciałem aby osoba zainteresowana miała szerszy obraz na eksploatację samochodu, a nie tylko z pierwszych 2000 tyś km... Obecnie Mazda ma przejechane ponad 43 tyś km i ma się świetnie! Jest to wersja z pełnym dodatkowym wyposażeniem, więc nawet Ci wybredniejsi (w tym ja) nie mają powodów do narzekań. W momencie zakupu Mazda wygrała z poliftową Insignią, głównie ze względu na...
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mazda 6 III
W skrócie po 3 latach użytkowania auto ładne, wygodne i bezawaryjne. Świetne na trasę na nasze nowe polskie drogi dwupasmowe. Do miasta duże do parkowania, ale dzieki czujnikom przód / tył i kamerce daję radę. Po 3 latach wykupiłem 6-kę z leasingu i zamierzam jeździć nią może z 10 lat, aż pojawi się coś równie ładnego. Rzadko zdarza się designerom zaprojektować tak ładne autko.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan
7,9
~Piotrek
Mazda 6 III
Auto posiadam od 3 lat , przebieg 57000 km ogólna ocena 5-, jedyne wady jak do tej pory to duży promień skrętu- utrudnione manewrowanie na parkingu i lakier podatny na drobne rysy ( szczególnie przy klamkach, cienka blacha podatna na wgnioty przy niewielkim uderzeniu
~Karol
Mazda 6 III
Auto świetnie się prezentuje. Idealne na długie podróże ze względu na wygodę (ponad 10 godzin spędzonych w tym samochodzie to nie problem), jak i spalanie. Bardzo zwrotne - manewry w mieście nie sprawiają problemu.
~fazi
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Mazda 6 III
Po 3 latach eksploatacji mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że samochód się sprawdził. Wygodny, elegancki i w pełni wyposażony, a na dodatek z super silnikiem. Jazda nim sprawia mi nie lada frajdę.
~_Paweł
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mazda 6 III
Poprzednie moje auto czyli Accord CL 7 bardzo wysoko ustawił poprzeczkę wiec obawy przed zakupem Mazdy były spore. Dzisiaj wiem że dobrze zrobiłem kupując M6. Bardzo dobre, finezyjnie "narysowane"auto ze świetnym wolnym ssakiem pod maską. Auto w wersji SkyPasion ...swietnie wyposażone w przyzwoitej cenie. Dalej opiszę więcej moich odczuć...subiektywnych oczywiście :)
~Becio
Mazda 6 III
jest bardzo bardzo dobrze, doskonałość nie istnieje, chyba ze za 1 mln zł. To auto jest za około 100tys zł. na tę chwilę najlepszy sedan w klasie sredniej na rynku, do jest najladniejszy i najbardziej dopracowany technicznie - zawieszenie to bajka w stos do konkurencji. niskie spalanie i b w porządku osiągi jak na 2l benz bez turbiny.
~Damianus
Mazda 6 III
Samochód bardzo wygodny, pewny w prowadzeniu ,pozwalający na bezstresowe podróżowanie zwłaszcza na dłuższe odcinki. Mam dla porównania mazdę CX7 260 km i on wymaga uwagi natomiast Mazda 6 to wygodny krążownik
~Bartek
Mazda 6 III
Auto wyróżniające się z tłumu (choć sporo już na ulicach tego jeździ). Bardzo przyjemna linia nadwozia - bardzoooo delikatny lakier. Start-stop oszczędność paliwa w porannych korkach, radar anty-kolizyjny, martwe pole w lusterkach i inne przydatne systemy
Mazda 6 III Sedan