Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2012-2015 (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mustic
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Tak jak pisałem wyżej, wymaga troszkę nauki jeśli chcemy ją w pełni wykorzystać. Przypomina mi się BMW E39 w benzynie 2.0 i automacie. Tyle,że BMW nigdy nie było tak ekonomiczne a mocy i tak miało o 15KM mniej. Skrzynie chodzi płynnie, pewnie, że to nie DSG, ale spokojnie daję komfort i frajdę z jazdy.
~Bartek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Poprawnie, nie mam uwag Od czasu do czasu aby wrzucić I trzeba wcisnąć dwa razy sprzęgło. Wskaźnik biegów "głupieje" po pierwszym start-stopie. Mazda przeprowadza usługę wgrania nowego softu
~Piotrek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
w miarę precyzyjna , bardzo sporadyczne problemy z 3 biegiem przy szybkiej zmianie. 6 bieg mógłby mieć wyższe przełożenie. przy prędkości 130 km obroty około 3000
~Becio
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
jest ok ale w hondzie jest precyzyjniej, krótsze skoki i plynniej bez zadnego haczenia, aczkolwioek jeszcze sie moze ulozy. nie zmienia to faktu ze i tak jest ok
~Damianus
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na początku miałem haczenie na 2 biegu ale obecnie się ułożyła .Czasami jak dodam zbyt mało gazu to na dwóch pierwszych biegach dostaje "małą żabkę" .
~Michał
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Automat godny polecenie, DSG może i jest lepsza ale pamiętajmy że ta jest bezobsługowa i nie trzeba wymieniać oleju a to zwiększa koszty utrzymania DSG
~Karol
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Skrzynia chodzi bardzo delikatnie, cicho i płynnie. Przy szybszej zmianie biegów czasem haczy 3ci bieg. Może to kwestia kierowcy...
~niecoozczarowany
krotko zestopniowana, "mazdowska" z haczaca nieco 1-ka i dwojka
~Paweł
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na początku 4 gorzej wchodziła, ale teraz się ułożyła i nieźle wybiera biegi.
~Paul
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przy wrzucaniu wstecznego jakiś stuk jakby dobijanie do blachy.
Mazda 6 III Sedan