Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Genialny. Mazda dużo nauczyła się od Forda w tej materii, moim zdaniem jest lepsza. To jest jedna z tych kilku rzeczy, które w tym samochodzie lubię najbardziej. Genialnie i bardzo przyjemnie jeździ się po równych drogach jak nasze nowe autostrady czy drogi gminne na wsiach za unijne pieniądze. Jest jednak jeden minus, tj. przejeżdżanie "śpiących policjantów" czy podobnych przeszkód zawieszenie po prostu skrzypi. Nie zmienia to jednak...
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
genialny, jak tylko wsiadłem uważam to za najmocniejszy punkt 6-ki, Nigdy nie jeździłem niczym z lepszym i bardziej precyzyjnym układem jezdnym, na początku trochę coś pukało na śpiących policjantach, po naprawie serwisowej stuka mniej, może mam taki egzemplarz
~majapan
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Nieźle tłumi nierówności, czasami "odbija na nierównościach poprzecznych" (trochę za twarda)
~Hassel
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Prowadzi się jak po szynach. Mimo auta sporych rozmiarów ma się wrażenie prowadzenia sportowego auta.
~Dlugi
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Tu wszystko ok, bardzo dobre prowadzenie, choć wrażliwy na podmuchy wiatru.
~Dlugi
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Tu wszystko ok, bardzo dobre prowadzenie, choć wrażliwy na podmuchy wiatru.
~Hubert
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Auto doskonale trzyma się drogi. Wg mnie idealnie zbalansowana twardość zawieszenia.
~Roky
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
dobra przyczepność dobrze wchodzi w zakręty (nie mam zastrzeżen)
~ANDRE
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Świetnie się jeździ. To największa zaleta Mazdy 6.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
7,9
~Andrzej
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Doskonale reaguje na ruch kierownicy,wyczuwalny.
Mazda 6 III Sedan