Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2012-2015 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blackheavy
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Nawet tutaj jest bardzo dobrze, wszystko na miejscu i w takiej formie jak powinno być (gdzie trzeba jest przycisk, a gdzie trzeba - pokrętło). Wszystko działa jak należy. Można mieć jedynie zastrzeżenia do jakości centrali multimedialnej, która moim zdaniem jest lekko mówiąc odrobinę nie na miejscu w tym samochodzie...Ponad 10 lat starsza omega nie ma się czego wstydzić przy tej z Mazdy...Na szczęście w wersji poliftowej została zastąpiona...
~Robin
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Ergonomia typowa dla aut z Azji. Instrukcje obsługi otrzymałem po dwóch tygodniach i większość funkcji ustawiłem intuicyjnie. Małym minusem jest brak menu w języku polskim. Również nawigacja ustawiana jest w j. angielskim. Wybieranie głosowe stacji czy kontaktów z telefonu wychodzi słabo ze względu na język angielskim. Funkcje głosowe są dla nas mało użyteczne. Język angielski nie radzi sobie z naszymi literami czy typowo polskimi nazwiskami.
~_Paweł
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Wszystko pod ręka, wygodnie i bez wysiłku sterujemy wszystkim co potrzebne do szczęścia w aucie :)
~TrochęPasjonat
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Wszystko pod ręką . Pozycja łatwa do ustawienia , też dla dużo niższej żony ( fotel kierowcy z pamięcią)
~lobus0
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rewelacja siedzenia z przodu i tylu super wszystko na swoim miejscu ukłon dla mazdy
~Mariusz
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Brak pełnej elektrycznej regulacji siedzenia pasażera
~Zed
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Wszystko jest tak proste, że aż piękne.
Mazda 6 III Sedan