Lista ocen Mazda 6 III Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2012-2015 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blackheavy
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Tutaj również ogromne brawa dla inżynierów! Sześciobiegowy automat z możliwością zmiany manualnej i łopatkami przy kierownicy (w praktyce bezużyteczne:) ). Skrzynia biegów jest nastawiona na ekonomikę, ponieważ potrafi wrzucić 6 bieg już przy 60km/h i jechać przy 1100 obr/min, wszystkie zmiany charakterystyki odbywają się poprzez operowanie pedałem gazu, mianowicie w zależności od tego jak głęboko kierowca dociska pedał gazu, tak skrzynia...
~TrochęPasjonat
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Szarpie przy niskich biegach i \"myśli\" przy zmianach trochę za długo. Ale zaprogramowana na ekonomię i to widać. Z drugiej strony mam nawyki z DSG i na pewno nie jest to obiektywna ocena. Wierzę w trwałość, bo DSG ( miałem dwa auta po 120 tys) lubi się kończyć wtedy.
~_Paweł
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Szybki i sprawny automat z trybem manualnym dającym sporo radochy. Zaskakująco dobra skrzynia...żadnych szarpnięć, doskonała reakcja na kick ...super. Pozwala na przyspieszenie w granicach 7,5 sek.
~Mikowski
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
żywotność i znowu prostota wymieniając olej po 70 tys przeżyje właściciela :) PS: w opisicie technicznym niby olej w skrzyni LIVE TIME :) jednak lepiej zmienić po 70 tys :)
~lobus0
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Dobrze działa chociaż jest różnica z CVT w Toyocie Avensis wcale nie było czuć zmiany biegów tu jest mikro wyczuwalne ale ogólnie extra
~Zed
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Nie miałem dużo doczynienia z automatami, więc średnio moge się wypwiedzieć...ale mi pasuje.
~Robin
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
6 biegowa skrzynia automatyczna jest rewelacyjna. Szybko i niezauważalnie zmienia biegi.
~Mariusz
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Skrzynia adaptacyjna.Wbrew obawom szybko zmienia biegi,nie szarpie.
~Adam
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
wszystko ok ,nie szarpie,płynnie zmienia biegi
Mazda 6 III Sedan