Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback (134) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
mała limuzyna - płynie po drodze ale na zakrentach klei jak na torach. mankament - końcówki, drądzki, elementy metalowo-gumowe nie ogarniają polskich dróg, jak sie ceni pełną ciszę na wertepach to trzeba często zaglądać. WAŻNE - nie giba przy mijaniu TIRa z 140km/h na osi!!!! HIT
~prezes83
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Rewelacja, świetnie trzyma się drogi, daje się czuć i prowadzić. Jedyny mankament to przegrzewające się przednie tarcze - skutkiem jest ich możliwość pokrzywienia co powoduje większe lub mniejsze drgania auta, u mnie przy prędkościach 110-13okm/h. Mały promień skrętu
~Loki freerider
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
komfortowo i wygodnie,na ostrych szybkich zakrętach trochę za miękkie zawieszenie i sie przechyla,opony teraz założone 195/55/15,przy tym przebiegu amortyzatory były już wymieniane raz, zawieszenie przednie tzn. gumy wahacze i inne wymienione przy 268 tyś. i jest teraz cisza.
~jar666
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Zawieszenie OK, choć układ hamulcowy faktycznie może przysporzyć troszkę siwych włosów: zaciski, klocki i tarcze, ehh, jest tylko dobrze, a powinno być bardzo dobrze. W aucie o takiej mocy i masie powinien być ten element bardzie dopracowany.
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie jest dość miękkie, co daje komfort jazdy po naszych miejskich dziurawych drogach. Powoduje jednak że auto przechyla się mocniej niż auta z twardym zawieszeniem. Ja głównie jeżdżę po mieście, wiec oceniam układ jezdny bardzo dobrze.
~Andrzej
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Marzenie , to autko kocha zakręty.Niezbyt długie ,szerokie ,trwałe amorki 1 raz wymieniłem, 2 razy może 3 łożysko,i jakieś drobiazgi czasem.Ale ogólnie bardzo mało .Nie tak jak w VW co roku wiadro +oczywiście wydech mimo że ropniak.
~ediada
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Samochód bardzo dobrze się prowadzi. Zawieszenie generalnie bezawaryjne ale pod warunkiem stosowania części oryginalnych. Należy wystrzegać się podróbek z JC. Niewiele dobrej jakości zamienników i dlatego tylko 4.
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jednym mankamentem jest słaby skręt.Mam czasem wrażenie ze prowadzę ciężarówkę z naczepą.Zwłaszcza że gdy zawracam.plusem tego jest że dobrze pracuje układ wspomagania i potrafi tą nie dogodność zrekompensować
~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
wygoda komfort, samochód płynie, mógłby być nieco sztywniejszy aby lepiej trzymać się drogi choć prowadzi się go bardzo pewnie - zmiana opon na szersze napewno pomoże co planuje zrobić.
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Kompromis pomiędzy komfortem i bezpieczeństwem. Słabo tłumi poprzeczne nierówności, na zakrętach lubi się przechylać. Do codziennej jazdy miłe auto. Przy bardzo ostrej jeżdzie może uciec tył!
Mazda 626 IV Hatchback