Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (86) - Silnik

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mechanik z Środy
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Najlepszy silnik jakim jeździłem, jestem mechanikiem . Jeśli trafimy na auto zadbane auto to nie będziemy mieć z nim żadnego problemu . Gorąco polecam
~Kris
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Silnik ocena -5. - za to iż bierze trochę oleju, natomiast zupełni bezawaryjny, przez ponad dwa lata oprócz wymiany oleju nic nie trzeba było robić :)
~BabliCH
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Jeżeli chodzi o silnik to mógłby mieć więcej mocy. Najgorzej nie jest nawet się zbiera, autobusy mnie nie wyprzedzają. Trochę muli na klimie.
~marcinmag
Hatchback 2.0 115KM 85kW
silniczek smiga bez problemu bardzo jestem zadowolony i miło zaskoczony 115KM pozwala na zadowalajace osiagi dobrze sie zbiera i nie wiele pali.
~Dentysta
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wystarczająco dynamiczny do miasta i w trasie. Przy wyprzedzaniu na trasie trzeba, co prawda, redukować, ale pozwala to na szybki i bezpieczny manewr.
Hatchback 1.8 90KM 66kW
kultura pracu ok, silnik jest cichy, z elastycznością nie jest już tak dobrze, jest przyzwoicie, ale ewidentnie brakuje tych kilkanaście koni mocy
~Dariusz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Trochę głośno pracuje w porównaniu do opla astry. Jednak brakuje u mnie wyciszenia maski i przegrody silnika, nie wiem jest fabrycznie montowana....
~iplap
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jest ok! Bardzo cichy (poprzedni jeździłem dieslem). Dobra elastyczność, ale jak chce się pogonić to trzeba trochę wyższe obroty powyżej 4000.
~azbest5 azbest5@op.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
wszystko ok, tylko zastanawia mnie tak jakby klekotanie zaworów ,ale to może wina oleju syntetycznego , więc zmieniłem na półsyntetyk i zobaczymy
~Dalajlama
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Jak narazie sprawuje sie super. Nie kopci, nie bierze oleju. Man go nie za dlugo wiec do tej pory jestem zadowolony.
Mazda 626 V Hatchback