Lista ocen Mazda 626 V Kombi (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Franek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazda pod tym względem jest rewelacyjna. Kompletnie nic się nie dzieje. Wiadomo trzeba coś tam od czasu do czasu wymienić w zawieszeniu czy żarówkę z przodu, ale ogólnie super.
~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kupiłem zadbany, klubowy samochód z oryginalnym przebiegiem. Wszystkie części eksploatacyjne wyciągam jeszcze oryginalne. Nic się nie zepsuło. tak jak w poprzedniku serii GE.
~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Drobiazgi jak czasem nie działające podświetlenie panelu centralnego. Pozostałe we wcześniejszym opisie. Można samemu usunąć - pomocne forum - www.mazdaspeed.pl
~tylko_made_in_Japan
Kombi 1.8 90KM 66kW
czujnik ABS (150zł) i łączniki Stabilizatora co 100.000 km za 50 zł sztuka. korozja. nieszczelnośći układu klimatyzacji. Ale to i tak mała część wad jakie miał młodszy Ford Mondeo.
~kubal7
Kombi 2.0 TD 110KM 81kW
Czujnik ABS po wymianie (160zł) i HAMULCE to jedyne rzeczy które trzeba sprawdzać co roku. Korozja - to jest największa bolączka MAZDy 626.
~bolo
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zdarzały się male problemy z zaciskami tylnymi ręcznego hamulca, raz siadł mi termostat, tradycyjnie rdza chwyta też nad tylnym prawym nadkolem.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zdarzyło sie ze spaliły się żarówki i ostatnio nawet wymieniłem rezystor nawiewu powietrza, bo przestał działać. A po za tym nic się nie dzieje.
~aluskicompl@wp.pl
Kombi 1.8 100KM 74kW
Jakością wykonania jestem zachwycony, mój diagnosta też, Miałem dwa przeglądy - AUTO NIE WYKAZUJE ŻADNYCH OZNAK ZUŻYCIA. - kocham ją.....
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
żadnych awarii, auto używanie 12h na dobę. Przez osobę znającą sie na samochodach, podkreślam. To nie przechwalona Toyota ani nissan. To cos Więcej.
~dj4xm
Kombi 1.8 90KM 66kW
Praktycznie nie powinno być w 1,8 16v usterek nawet na LPG wszystkie usterki to z reguły zaniedbania właściciela.
Mazda 626 V Kombi