Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Trafił mi się egzemplarz po kilku kobietach, które raczej nie dbały o niego. Silnik brał olej a to już była poważna usterka, do tego auto ściągało i słabo działał ręczny a nie każdy mechanik chciał lub umiał to naprawić do tego sprzęgło do regulacji.Ale po 15 latach i 230tys km ma prawo to i owo się zepsuć. Zresztą dużo zależy od tego kto jeździ. Obejrzałem samochód dość dokładnie i myślę że jest dobrze zrobiony. Mimo wszystko nie boję się...
~Juby323@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
nic powaznego.. ale.... wlasnie zawsze jest ale hamulce sa poprostu do d.... mam juz 3 komplet zarowno orgianly jak i sportowe i zwykle podrubki spalilem maks 5000 i zaczynaja mocno wibrowac przy hamowaniu z duza predkoscia jak dla mnie porazka!!sportowe hamulce rewelacja ale pozeraja klocki i tez spalilem tarcze i klcki sportowe w cenie orginalow a nawet troche taniej moge dac namiary na sklep;] adres mail nizej;]
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Dla wszystkich, którzy chcą kupić Mazdę z 2 l silnikiem benzynowym, sprawdzajcie motor, gdy jest zimny, padają w nich pierścienie na tłokach.Gdy pojawi się biało niebieski dym z rury wydechowej-dajcie sobie z tym egzemplarzem spokój-silnik do roboty a to niemałe koszty. Oprócz tego rdzewieją nadkola tylnich kół.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jeśli chodzi o niezawodność, daje Mazdzie z czystym sumieniem 5 gwiazdek. Jak do tej pory jest to samochód bezawaryjny, a pracuje u mnie codziennie na długich trasach. Ale jest też takie powiedzenie \"Jak się dba, tak się ma\", a chodzi mi o regularne przeglądy (wymiany olejów, filtrów itd.)
~Janek 44
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jeszcze mnie nie zawiodła, ale może dlatego że robię regularne przeglądy na czas. Auto użytkuje głównie na autostradach Europy zach. i powiem szczerze że miałem różne marki aut, ale mazda pod względem niezawodności bije je na głowę.
~Franek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jedyny minus Mazda dostaje za słabe zabezpieczenia blach, ale to wszystkie modele Mazdy od lat mają z tym problem. Co do mechaniki i elektryki (a jest jej sporo) jestem pod mile zaskoczony.
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazda daje dużą pewność na drodze. Może dlatego że dbam o wszystkie przeglądy, albo dlatego że to jest Mazda. Jak do tej pory spisuje się dobrze i oby tak dalej.
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
jak na 12 letnie autko i po przejechaniu ponad 200tys. jestem mile zaskoczony. nie miałem żadnych problemów czy to na trasie czy w codziennym użytkowaniu. rewelacja
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Musiałem robić silnik-padły pierścienie-typowa usterka w silnikach FS. Jak ktoś chce kupować, niech sprawdza silnik zimny.
~gumisz@epf.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
brak usterek jakich kolwiek jestem zszokowany miałem audi / i Volvo ale to auto mnie zaskoczyło i to bardzo milutko polecam bardzo
Mazda 626 V Kombi