Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misiek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jest to samochód rodzinny, więc nie ma co oczekiwac minimalnych skoków drążka i perfekcyjnych zmian. Ale nie jest źle. Biegi wchodzą pewnie, mają jasną drogę prowadzenia lewarka (nie gumowatą jak w Citroenie)i na dodatek z lekkim oporem. Piątka haczy rzadziej niż w poprzednim modelu, a i zmieniając szybko drugi bieg z trzecim też nie ma już haczenia. Za to wsteczny czasami trzeba dwa razy wysprzęglic... Znana przypadłośc tej marki i dlatego...
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Skrzynia biegów jest fantastyczna, biegi wchodzą lekko, bez problemów,natomiast gdy zaczynają się problemy z wkładaniem biegów, należy przesmarować tulejki drążka pod spodem auta-problem znika- przetestowałem
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mój egzemplarz ma coś chyba ze sprzęgłem.Wsteczny czasem haczy.Do tego żeby wrzucić 1 podczas jazdy trzeba zwolnić niemal do zera. Pozostałe biegi wchodzą jak w masełko.
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Precyzja bez rewelacji, długie drogi prowadzenia drążka... Dam 5, ale tylko za to że skrzynia jest bezobslugowa- do sportu się nie nadaje.
~piotrson
Kombi 2.0 115KM 85kW
jak to w mazdach troche za sztywno wchodzi 1i 2 ale w 99r to był dobry standard teraz czasami jeżdżę c klasą i mam porównanie ale merc jest z 2004 roku
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
W porównaniu do poprzednika biegi wchodza odrobinę precyzyjniej. Poza wstecznym, ale to akurat norma. Troszkę za długie skoki drążka.
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
ze skrzynią biegów nie miałem jeszcze żadnych problemów. od czasu do czasu tylko wsteczny muszę wbijać dwa razy
~Sławek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Przy bardzo rozgrzanym silniku (jazda latem w korkach) czasami występuje problem z włączeniem pierwszego biegu.
~MILO58
Kombi 2.0 115KM 85kW
TROSZKE GORZEJ NIŻ W RENAULCIE ALE NIE NARZEKAM WCZEŚNIE MIAŁEM 323F I NIE NARZEKAŁEM
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Skrzynia biegów chodzi fajnie, tylko ostatnio jakby wsteczny nie chciał wchodzić, ale już i to opanowałem.
Mazda 626 V Kombi