Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW 1998-2002 (44)

~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mimo wszystko, cenimy bezawaryjność to jest wybór dla takich osób. W sierpniu pokonałem 5000 kilosów po bałkanach i co? Dolałem dwie setki oleju... Samochód który ma 13 lat a można na nim polegać jak na nowym- ewenement!
~Juby323@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
co tu pisac 2.0 i 116koni to malo!! ale jak na kombi o masie 1400kg seryjne 10.4 do setki to dobry wynik!! silnik pracuje rowno i cicho tylko wydech zaczal troche buczec!! silnik latwo wzmocnic wystarczy wgrac program od mocniejszej wersji spalanie niemal nie wzrasta a 20koni robi ruznice!! do tego latwo mozna kupic sportowa wkladke filtra powierza ktora tez pomaga ;] (Silnik)
~gumisz@epf.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
jest to naprawde samochod godny polecenia tym którzy jeżdżą duzo i niechcą remontowac auta co 2 miechy niestety swietność audi i volvo skończyła się po roku 98 :( przykro mi, bo byłem zagorzałym zwolennikiem tych marek , i tak japończyk = bezawaryjność!!!!!!!!!
~Jonas
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mazdę oceniam bardzo dobrze. Posiadam ją już od 5 lat i choć ma przejechane 320 tys.km jest w dalszym ciągu niezawodna. Obawiałem się trochę kupując Mazdę, ale teraz wiem że był to dobry wybór. Oprócz korozji, która atakuje zwłaszcza tylne nadkola oraz słabego wyciszenia nie mam zastrzeżeń do wykonania auta. Materiały wykończeniowe po takim przebiegu wyglądają super i nie trzeszczą. Wyposażenie jest bardzo bogate z zakresu bezpieczeństwa i...
~Mariusz J.
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto które cieszy niezawodnością, komfortem, kulturą pracy. Nie dla szpanerów i tuningowców. Rodzinne autko na co dzień i wakacje idealne.
~Kamil
Kombi 2.0 115KM 85kW
Silnik bardzo cichutko pracuje,moze dopiero przy powyżej 4tysiecy obrotów mruczy,jednym bedzie przeszkadzac drugim odpowiadac... (Silnik)
3,8
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Szału nie ma, ale uskarżać się na niego nie można. 116 kucyków trochę przymało (Silnik)
~Tomek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Znakomite auto, wygodne, dużo miejsca w środku, olbrzymi bagażnik-kombi, niezłe osiągi i niezawodność. Mimo latek całkiem dobrze się prezentuje, doskonała jakość wykończenia.
~MILO58
Kombi 2.0 115KM 85kW
TO MÓJ 25 SAMOCHÓD I WKOŃCU TRAFILEM NA TO CO CHCIAŁEM.KUPIŁEM ZA 5TYŚ DOŁOZYŁEM 3,5TYŚ I WIEM ŻE JEŻDZE I CO W NIM JEST ZMIENIPNE.ZACHCIAŁO MI SIE PRZEDTEM SZPANOWAĆ TO NIC TYLKO STAŁEM PO WARSZTATACH I TRZYMAŁEM SIE ZA KIESZEŃ.JESZCZE NA WIOSNĘ WRZÓCE GAZ I WIEM ŻE JEZDZĘ ZA PÓŁ DARMO OTO MOJA OPINIJA.FAKT CZĘSCI DROGIE ALE WIEM ŻE WYMIENIE NA ORYGINAŁY I MA CHODZIĆ NIE JAK W RENAULCIE KOMBIKU Z 2003R.ŻE BAŁEM SIE W WYJWCHAĆ Z DOMU ŻEBY... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Kombi 2.0 115KM 85kW
10,1
~wojtek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto bezawaryjne, przejechałem nim 38 tyś. km. Wnętrze mało się zużywa. Materiały dobrej jakości.Wszystkie dobrze spasowane, nic nie skrzypi. Bardzo dobra ergonomia. Blachy ocynk. Samochód prawie 11 lat, ale bardzo dobry.
Mazda 626 V Kombi