Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Tu jest bardzo dobrze. Wszystko w zasięgu ręki i w widocznym miejscu. Dodatkowo składane siedzenie pasażera (umożliwia bezproblemowe przewożenie długich przedmiotów) oraz przesuwaan tylna kanapa. Samochód jest świetnie wyposażony, mam podstawową wersję z rynku niemieckiego, czyli komfort: - ABS - wspomaganie - 4 poduszki - elektryczne szyby przód - elektryczne i podgrzewane lusterka - klima ręczna - welurowa tapicerka - fotel kierowcy...
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Tutaj to góruje japońska prostota, charakterystyczna dla wszystkich aut japońskich z tego okresu ;-). Mam wersję bez automatycznej klimatyzacji więc jest kilka pokręteł i to wszystko :-) Sterowanie szyb i lusterek w odpowiednim miejscu. Jedynym mankamentem może być regulacja oświetlenia \"zegarów\" ponieważ z za kierownicy jej nie widać. polecam wersje posiadające podłokietniki - ja takiego nie mam.
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Umiejscowienie przełączników w stylu japońskim, jak ktoś miał do czynienia to na pewno sobie poradzi a przywyknąć też nie jest trudno. Na 5 zasługują rozwiązania wnętrza z zakresu ustawiania foteli (przesuwana i pochylana tylna kanapa ekstra) oraz schowków.
~Cipek
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Sporo schowkow, miejsce na picie i plyty cd pod lokciem kierowcy. Ogromny bagaznik, w ktorym zmieszcza sie ze 3 swinie :D Prawdziwy rodzinny samochod. Po zlozeniu tylnich siedzien mozna sie spokojnie przeprowadzac albo przespac jak zona wygoni z chaty :D
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
To co trzeba zawsze pod reka. Nie ma zadnych rewelacji ale tez bynajmniej nie moge zgloscic zadnych zastrzezen. W miare wygodne fotele- nie mecza przy dlugiej jezdzie i latwe do ustawienia. Brak regulacji kierownicy w dwoch plaszczyznach.
~łodzianin
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
samochód z 2000 roku, wyższej klasy, a deska i środek jak w 323. Trąci myszką i wygląda jak z lat osiemdziesiątych. Plastyky skrzypią i jak się kogoś wiezie to nie wieży że środek od niego taki fajans
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Może mam standardową wersję, po pewnym rozejrzeniu się, wiemy co do czego. Oraz jak chodzi o przełanczanie przycisków i takich rzeczy, to wszystko jest pod ręką.
~Kaszpir
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu, jednak po kilku latach jazdy samochodami europejskich producentów do niektóych rzeczy trzeba się przyzwyczaić
~jerry222
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Wszytko na miejscu tam gdzie ma być. minus to Stylizacja Deski rozdzielczej jak z samochodu 10 lat starszego.
~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Wszystko prawie pod ręką. Poza korektorem świateł i podświetlenia deski - mały minus.
Mazda 626 V Kombi