Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Jeżeli miałeś do czynienia z Mercedesem 124 albo okularnikiem to dla pasażerów zwłaszcza tylnych siedzeń Mazda oferuje zdecydowanie więcej (na poziomie Passata B3/B4) bagażniki porównywalne łącznie z dodatkowym oświetleniem. Dziwny jest w moim aucie dobór kolorystyki wnętrza - niebieskie welury i wykładziny + pseudo plastikowe drewno trochę się na początku z tego śmiałem a potem olałem.
~dplec@itr.org.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Bardzo duzo miejsca dla siedzacych z przodu i z tylu. Samochod naprawde przestronny. Nie jestem bardzo wysoki 180cm ale mam bardzo duzo miejsca nad glowa z przodu i z tylu (kombi). Z tylu sie fajnie jezdzi bo siedzenia sa troche wyzej wiec jest wrazenia patrzenia nad glowa siedzacych z przodu. Siedzenia naprawde wygodne bo czasami jechałem po 1000km na dzień.
~Cipek
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Z tylu nie wiem bo nie jezdze, ale zona nie narzeka, a i z wpakowaniem fotelika dla dzieciaka niema zadnego problemu. Ostatnio wiozlem rodzinke ktora ma citione xsare kombi to byli zachwyceni iloscia miejsca z tylu. Z przodu przy moim wzroscie (180) rewela ale wydaje mi sie ze duuuzo wyzsi nie mieli by problemow.
~Fenogra@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
z przodu wygodnie , z tyłu jednak nie mam zawiele miejsca zwłaszcza za kierowca jak jest duży. Porównuje do M. Carismy tam miejsca z tyłu jest bardzo dużo. Ale miejsce z tyłu poszło jednak kosztem ogromnego bagażnika- jest naprawde DUŻY i wymiarowy
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Ten jest wygodny dla wszystkich pasażerów, nie tylko dla kierowcy :) Przestrzeń na tylnej kanapie jest zaskakująca. Ja mam 181cm i myśle, że pasażer siedzący za mna mógłby mięc 190cm i podróżować wygodnie bez podkurczania nóg.
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Rewelacja. Samochód jest spory i miejsca nie brakuje. Zarówno kierowca jak i pasażerowie mają go pod dostatkiem zwłaszcza na nogi. Fotele wygodne i gdyby nie to wyciszenie byłby to bardzo komfortowy samochód.
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Wygodnie się siedzi jako kierowca, zależy to od ustawienia fotela. A z tyłu kanapę tylną osobiście porównuję do tej z Omegi B, tyle że niestety dla dwóch osób.
~andy_ad@tlen.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
jeżdżę dużo po Europie,odcinki jednorazowo po 600-800 km bez wysiadania i nie jestem zmęczony tak jak to bywało w innych samochodach
~zbyniu444
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Super. Samochód jest bardzo przestronny zwłaszcza dla pasażerów z tyłu. tylna kanapa i miejsce na nogi rewelacja.
~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Bajka - niezłe rozwiązania, lepsze niz w innych tej klasy i z tego rocznika - przemyślane.
Mazda 626 V Kombi