Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dplec@itr.org.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Uwazam ze ten samochod jest interesujacy. Zastanawialem sie czy 626/avensis/primera i nie zaluje wyboru. Jest wygodniejszy od avensisa (ojciec ma) i tym bardziej fajniejsza od primery. Wykończenie samochodu jest naprawde bardzo dobre a materialy wysokiej jakosci. Jest wg mnie atrakcyjniejsza od passata ktory nie wiem dlaczego jest az taki drogi. Moja Mazda kosztowala 25 tys toya ok 2 tys drozsza a passat az 5 -7 tys drozszy. Jakbym mial...
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
W tej cenie moglbym kupic albo starszego VW Passata (z przebiegiem +100kkm) albo Mondeo lub francuza z podobnym przebiegiem. Po weryfikacji awaryknosci przez ADAC oraz DECRA wybor byl prosty. Bogate wyposarzenie w standarcie. Cena podzespolow troche przyprawia o palpitacje serca ale raz usunieta usterka najczesciej nie pojawia sie nigdy wiecej. Ogolnie w tej cenie chyba najlepsze auto rodzinne.
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
W cenie np. 5 lat starszego Passata mam młodszą 626 z oszczędnym dieslem, automatyczną klimą, 4 poduszkami, 4 elek. szybami, welurem i kilkoma bajerami specjalnie od Mazdy. Nie martwiłbym się cenami ani dostępnością części nie ma z tym problemu.
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Na pewno można kupić tańsze samochody w tej klasie i z tego rocznika. Ja przesiadłem sie ze sprtowego i naprawdę szybkiego coupe (miałem 8,5s od 0 do 100km/h). Czasem brakuje mi tego przyspieszenia, ale przyjemność z jazdy jakoś to rekompensuje :)
~maJster
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Z tym różnie bywa jeśli chodzi o używki...lepiej kupić mazdę drożej miż później pakować się w koszta i żałować zakupu. - części ory dość drogie...lepiej już z zamiennikami, których jest co raz więcej na rynku...
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Za dosyć małą kwotę można kupić rodzinne i niezawodne kombi więc tutaj jest dobrze. Należy jednak bardzo dobrze sprawdzić stan auta przed zakupem (zwłaszcza silnik, turbo, zawieszenie)
~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Cena nieadekwatna do jakości - jakość nieadekwatna do ceny ;). Serio - lepsza niż niejeden panzerwagen szerokopojęty. Tania w zakupie, w ekspoatacji już różnie...
~Fenogra@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Za 18 000zł kupiłem bezwypadkowy egzemplarz z chipem full wyposażeniem bez skóry rocznik 2000/07 miało wtedy 6 lat
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Za taką cenę jaką jest, np. 25.000 zł można kupić taniej od np. VW Passata z tego samego rocznika.
~miłośnik niezawodnej i taniej w serwisowaniu motoryzacji
myślę że za kwotę oscylującą w granicach 10-12 tys złotych to niezły wybór
Mazda 626 V Kombi