Dodaj swoją ocenę

Oceny Mazda CX-5 – wybierz generację

Najnowsze oceny Mazda CX-5

~Michał
Mazda CX-5 I
Bardzo dobre auto w swojej klasie i cenie. Byłoby idealnie gdyby Mazda wypuściła wersję z ok 200 KM albo nawet trochę więcej. Ww wersji SkyPassion z maksymalnym wyposażeniem oceniam ogólnie na bardzo udany zakup.
~Kubasik
Mazda CX-5 I
Na całokształt nie mogę narzekać, wszystko dobrze, jedynie akumulator był wymieniony po roku i nadal go użytkuję. Dopiero w serwisie w Poznaniu Voyager Club przeprogramowano komputer i obecnie akumulator trzyma bez doładowań.
~Zbigniew
Mazda CX-5 I
Samochodem jeździ się przyjemnie. Zaskakuje komfortem prowadzenia i dynamiką. Auto idealne do miasta, gdyż powyżej 100 km/h robi się coraz głośniej. Powyżej 140 jest juz zdecydowanie za głośno. Dynamika przy prędkościach autostradowych wyraźnie spada. Średnie spalanie po 3000 km to 10l, znacznie odbiega od danych katalogowych ale ma to się zmienić po dotarciu.
~Bisclavret
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Mazda CX-5 II
Dobrze i wygodnie się nim jeździ. W 80% jeżdżę nim po mieście i jest ok. Robiłem też dłuższe trasy i jestem zadowolony z komfortu jazdy jakie oferuje to auto. Co do dynamiki to rzeczywiście w przypadku I i II biegu trzeba dać wyższe obroty (3500- 4000) aby auto żwawiej startowało ale poza tym auto jest dynamiczne i elastyczne. Średnio obroty silnika w jeździe po mieście nie przekraczają 2000- 2500 i to zupełnie wystarczy. Jak na razie średnie...
~powerman sport
Mazda CX-5 I
Jedyne co bym zmienił to obicie tkaniną podłokietników drzwiowych kierowcy i pasażera. Wolał bym miękie ale z dermy. Na czarnej tkaninie każde przeciągnięcie łokciem zostawia biały ślad. Wyczuwalna jest też lekko twarda krawędź po spodem i prognozuję po 3 latach jej przetarcie. Mam nadzieją, że to będzie jedyna rzecz do wymiany. W innych pojazdach takie wykończanie jest pod tkaniną zaokrąglone o tu Japończycy coś chyba przegapili.
~MC
Mazda CX-5 I
Fajnie wyglądające auto, super wyposażone, ale ciężko nim szybko jechać.
~Jakub
Mazda CX-5 I
nie mam ochoty wychodzić z garażu a jest do czego!
~pozdrawiam
Mazda CX-5 I
niestety muszę nieco ostudzić tą euforyczną atmosferę :( mazdę CX 5 zakupiłem równo rok temu w salonie w wersji najbogatszej SKY PASSION napęd AWD , i również jak większość z Was mdlałem na jej widok. A i dzisiaj również mdleję , niestety powód jest zgoła odmienny . Otóż przejechałem tym "cackiem" , i nie mówię tego bynajmniej złośliwie bo i auto naprawdę fajne , dobrze wyposażone świetnie się nim jeździ, przykuwa uwagę na...
~CX RED
Mazda CX-5 I
Ogólnie fajne, wygodne fotele, ładne wnętrze, kiepskiej jakości plastiki.
~Kubasik
Mazda CX-5 I
narazie bardzo dobrze ale jeszcze nie zaliczyłem przeglądu nie wiem jak będzie z serwisem i garanją na akumulator
Mazda CX-5

AUTOCENTRUM.PL S.A.