Ocena kierowcy - Mazda CX-5 I SUV

Silnik 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Rok produkcji 2012
Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Inne : układ jezdny
nie mam ochoty wychodzić z garażu a jest do czego!
nie spotkałem jeszcze silnika doskonałego a jechałem kilkdzisięcimoa samchodomi ale 4 szczerze się należy. Silnik słychać ale przyjemnie:)
bez zarzutów. Nie spotkałem dotychczas lepszej skrzyni ale porównanie też nie jest pełne, jedynie: mercedes s 96, vw golf 2002, audi a5 2008, grand cherokee 96, voyager 95, vw passat 98, bmw x5 brak dziury - duuuży plus
po prostu doskonały, genialny. każdemu życzę takiego, układ jezdny jest częścią ciebie, zespolony z tobą
widzisz wszystko, potężne lustra, doskonałe wycieraczki (zbierają do \"pionu\") przed twarzą kierowcy - nie na \"półkola\" jak w większościa aut, + czujniki pojazdów z tyłu auta i kamery - po prostu 5!
daję 5 (doskonale) choć o ile brakuje mi schowka na dużą butelkę cała reszta - wskaźniki, regulacja fotela ( w tym przestrzeń nad głową pomimo 190 cm wzrostu), łatwość obsługi na poziomie prymitywnego smartfona pomimo wielu systemów i wskaźników super
nie spotkałem jeszcze doskonałości w tej kategorii ale nic mnie nie zawiodło dlatego 4
super! jestem słusznym mężczyzną (190 cm), syn również (187 cm cm), żona 176 i córka 11 letnia jeździmy super komfortowo!!! Testowałem przed zakupem kilka autek z tego segmentu (tiguan,volvo xc60,kia sportage, subaru forester, hyundai i hondę crv) i jedynie bmw x3 dorównuje przestrzenią wewnątrz. na marginesie - tiguan i volvo xc 60 i crv w tej kategorii to wieeeelkie nieporozumienie. użytkuję od czasu do czasu kia venga i jest tam więcej przestrzeni !!!!!!!!!!!!!!!
silnik słychać, szum opon również, zasługa 19 cali dlatego ocena nie jest doskonała
średnie zużycie 9,60, ceny przeglądów jeszcze nie znam, napraw tym bardziej ale to przecież montaż japoński :)
w porównaniu z konkurencją (przetestowałem wszystkie auta segmentu w przedziale cenowym 100.000 - 180.000) - doskonale

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW [l/100km]

9,5