Ocena kierowcy - Mazda CX-5 I SUV

Kubasik, 10 lat temu
Silnik 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Rok produkcji 2012
Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : niskie spalanie oraz zawieszenie, prowadzenie
narazie bardzo dobrze ale jeszcze nie zaliczyłem przeglądu nie wiem jak będzie z serwisem i garanją na akumulator
kultura pracy b. dobra, z elastycznością to może trochę gorzej ale po małej wprawie i właściwym biegu do szybkości - ok.
jak narazie b. dobra, na każdym biegu długa praca, przy ruszaniu ze świateł wszystkich wyprzedasz na jedynce, bo gdy oni zmieniaja biegi, ty dodajesz jeszcze gazu
bardzo dobry, jestem zaskoczony, że tak dobrze trzyma się drogi, nie ustępuje mojej poprzedniej hondzie civic 1.6 sport, która była o wiele niższa
dobra, gorzej do tyłu ale mam czujniki cofania
wszystko na swoim miejscu
dobrze sie spisała przy ostatnich upałach
Przestrzeni dla wszystkich wystarczająco. Jechałem już na narty zimą ( ponad 1000 km)w cztery dorosłe osoby z nartami, kaskami i butami oraz inne wszystko zmieściło się w środku bez bagażnika a to dzięki środkowemu siedzeniu pasażera, które można złożyć co daję ogromą pojemność na narty.
Do 100/godzine praktycznie b. cicho dopiero powyżej 130 słychać silnik ale to przyjemny waqrkot.
Jestem zaskoczony tak niskim spalaniem, przeciętna 7,65 można zobaczyć na moim dzienniku kosztów
uważam że jakość odpowiada cenie samochodu
jedyna usterka to akumulator zaczyna szwankować, na komuterze pojawiła się informacja o jego serwisie, jest na gwarancji, prawdopodobnie do wymiany
poważnych usterek jeszcze nie zaliczyłem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW [l/100km]

7,4