Oceny Mazda CX-5 II SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW od 2021

Mazda CX-5 II SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW od 2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda CX-5 II SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW od 2021

~Wojtek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Samochód użytkowany w aktywnej turystyce, 75% autostrady - zwykle z nartami w boxie dachowym lub rowerami na haku, 25% miasto. Zakupiony w sposób przemyślany pod w/w funkcje. Kocham to auto, jego estetykę, jakość wykonania i parametry użytkowe. Uszyty pod moje wymagania. Mam drugi samochód do miasta. Pozbędę się go bo stoi nieużywany. Drobne uciążliwości: brak podgrzewanej szyby przedniej, przycisk wyboru kamer po lewej stronie pod kierownicą...
~Tomek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Przesiadłem się z Honda Civic iX co od razu dyskfalifikuje jakiekolwiek porównania, oba auta są zupełnie inne, nieporównywalne. Nie byłem fanem SUVów ale soę przekonałem, nie dlatego że Mazda ale ogólnie ma to sens, siedzi się wysoko, zawieszone wyzej bez obaw o krawężniki, większe doły i pobocza nie stanowią problemów, trochę kolcek ale jest ok. Naped na cztery i automatyczna skrzynia zostaną ze mną na zawsze. CX-5 jest bardzo fajnym autem,...
~Robert
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Bardzo fajne autko, jest to mój pierwszy SUV ale przed kupnem nowego auta odwiedziłem praktycznie każdy salon (włącznie z markami premium) i jeśli chodzi o stosunek cena do jakości i tego co oferuje to Mazda jest nie do pobicia. Oczywiście są jeszcze lepiej wykonane i wyposażone ale to tylko marki premium i oczywiście min 100tys więcej do zapłaty
3,8
~Andy Em
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Toporna skrzynia biegów, czuć jak biegi się zmieniają, to uuuu, uuuuu, jest słabe. I nie rozumiem jak w aucie za tyle pieniędzy, z kamerami 360 można bylo zaoszczędzić na paru czujnikach na krawędziach zderzaków.
~Jacek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Auto dobrze wykonane i komfortowe. Jak na SUVa daje frajdę z jazdy. Napęd AWD radzi sobie na śniegu. Silnik 2.5 zapewnia średnie osiągi ale wystarczające do normalnej jazdy. CX-5 ma już swoje lata jako konstrukcja, ale dobrze się starzeje i jest dopracowana.
~Andrzej
~Andrzej
~Kuba
~J.P.
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
sprawnie działająca klimatyzacja, wentylowane i ogrzewane fotele (Wentylacja i ogrzewanie)
~Bart
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Czasami wkurza umiejscowienie kamery cofania. W deszcz bywają problemy z widocznością (Widoczność)
Mazda CX-5 II SUV Facelifting