Lista ocen Mazda CX-60 (24) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SEBAHO
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Niestety jak dla mnie skrzynia jest delikatnie mówiąc słaba. W trybie EV powiedzmy że 3 gwiazdki. W trybie sport i off Road nawet 4 gwiazdki, ale w trybie normal czyli hybrydowym, w którym jeździ się najczęściej szarpie. Szczególnie gdy bateria jest rozładowana skrzynia koniecznie chce włączać nawet na chwilę silnik elektryczny co powoduje szarpanie. Do tego dochodzą jeszcze dziwne dzięki że skrzyni - zgrzyt przy przełączaniu z 1 na 2 i dziwne...
~Maksymilian
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Skrzynia biegów, ośmiostopniowa jak dla mnie działa super. We wcześniejszych automatach posługiwałem się łopatkami przy kierownicy do szybkiej redukcji biegów, tutaj nie ma takiej potrzeby. Redukcja jest szybka i odpowiednio duża zależnie od potrzeby i stopnia wciśnięcia gazu.
~SL
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
W trybie sport działa wyśmienicie. W trybie elektrycznym już zaczyna szarpać czasami, ale w trybie normal (hybrydowym) to porażka. Szarpie szczególnie przy przełączaniu między silnikiem elektrycznym i spalinowym.
~Piotr
SUV 3.3 e-Skyactiv D 200KM 147kW
Bardzo głośna, przy uruchomieniu jakieś 3 sek. po słyszalne szarpnięcie i walnięcie w skrzyni. Złe zestrojenie szarpanie przy zmianie na niskich biegach
~XvX
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Nic nie wiem o co chodzi z tam skrzynią a dokładnie z narzekającymi na nią , czyżby nie mieli i ..... jak typowy polaczek
~Greg
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Wyinżynierowana na maxa - nie wiedzieć po co. Dobrze działa w zakresie 3-8 przełożenia. 1-2 zazwyczaj mało płynna.
~Moja pierwsza Mazda
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
W trybie Sport idealnie nic nie szarpie , natomiast w trybie normal/eco coś jest nie tak z softem do poprawki
~MICHAŁ JANKOWSKI
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Po kolejnych aktualizacjach jest przyzwoicie, ale czasami skrzynia biegów się gubi-szarpnięcia
~Paweł
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Na silniku elektrycznym w czasie jazdy miejskiej delikatnie czasami potrafi szarpnąć.
~Marcin Bruczkowski
SUV 2.5 e-Skyactiv 328KM 241kW
Czasami szarpie, aczkolwiek Mazda opracowuje na to poprawki oprogramowania skrzyni.